Omsk – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 3:5 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 2:4 (kon.) | Toljatti – Vladivostok 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:1 (kon.)

58:22
    Hosté se o vyrovnání pokusí v power-play, Sergej Borisov zamířil na střídačku.

58:22
    Chabarovsk si vyžádal oddechový čas.

57:22
    Při hře ve čtyřech nedošlo ke změně skóre, oba předchozí hříšníci jsou na ledě.

55:22
    Za vzájemnou potyčku jsou současně vyloučeni Maxim Berezin a Rafael Achmetov, oba za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce viděli diváci pouze jeden gól, o který se postaral Jegor Milovzorov, jenž zajistil svému týmu jednobrankový náskok. Třetí dějství začne za patnáct minut.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    Jegor MILOVZOROV - 2:1

33:09
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Neftěchimik se podruhé v zápase ujímá vedení. Nikulinův pas obdržel JEGOR MILOVZOROV, který uklidil puk za Borisova záda. Asistence: Alexandr Nikulin, Jevgenij Rjasenksij.

20:01

Je za námi první třetina, po které na ukazateli skóre svítí dvě jedničky. Skóre utkání otevřel obránce Teemu Eronen, čímž poslal domácí do vedení. Alexandr Rjazancev však bleskově zaregoval a srovnal na 1:1. Druhá část začne asi za patnáct minut.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

17:14
    Také toto oslabení přežil Chabarovsk bez gólové újmy, potrestaný Šafigulin se vrátil do hry.

15:14
    Hosté se na své trestné lavici střídají jako pracovníci po směně. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Šafigulin.

14:56
    Tentokrát přežili hráči Amuru početní nevýhodu bez následků, vyloučený Orlov je zpět na ledě.

Michal Šandor

Branky a nahrávky: 8. Eronen (Sexton, Pujacs), 34. Milovzorov (Nikulin, Rjasenskij) – 9. Rjazancev (Šafigulin, Miklík)

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen – Kalašnikov, Kosmačjov, Berezin, Rjasenskij, Eronen, Pujacs, Bryncev, Jevsejenkov – Nikulin, Mnichovič, Rybin – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Anderson, Grigorenko, Sexton – S. Alševskij, Kulikov, J. Alševskij.
    Amur Chabarovsk: Borisov – Ježov, Safronov, Mäntylä, Zub, Velikov, Kurbatov, Rjazancev, Terjajev – Fisenko, Lugin, Haščák – Tarasov, Šafigulin, Miklík – Achmetov, Krysanov, Orlov – Baškirov, Litovčenko, Železnov.

Rozhodčí: Komarov, Drejev – Strelcov, Tarasov