Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
HC Most
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 14.01.2015, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Most to nakonec nedokázal, Slovan si odváží z Mostu tři body a posiluje svojí šanci napostup do předkola play off. (19:50:29)

60:00

59:57
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAROSLAV ROUBÍK se dostal k puku a po přejetí modré trefuje prázdnou branku 2:4. Asistence: David Tůma, Tomáš Rod.

59:18
    Přeučil nezpracoval Alinčovu přihrávku, Tůma poslal puk do středního pásma.

58:30
    Most drží puk, ale čas už letí strašně rychle.

57:59
    Procházka od modré trefil Petráska do výstroje.

57:05
    Přečíslení 3/1 řešil Holomek nepřesnou přihrávkou, na druhé straně se dostával do brejku Písařík, ale ani on neuspěl.

56:03
    Hosté si zbytečně komplikují situaci. Útočný faul vyrobil Tůma – podražení.

55:23
    Merta z mezikruží jenom do Horáka.

54:55
    Brožově střele od modré chyběla razance.

54:29
    Horák si připisuje další zákrok.

53:56
    Puk daleko od mostecké branky, ale Slovan pořád vede.

52:53
    Kříž (MST) 2 minuty podražení + 5 minut a do konce hrubost. Baránek (UNL) 2 + 10 minut za hrubost. Vše je důsledkem prvního faulu Kříže a následné bitky mezi oběma borci. Hosté 5 minut 5/4.

52:22
    Most znovu operuje před Petráskem, ještě by to mohlo být drama.

51:30
    Most právě vstřelil branku!
    Slavíček našel na pravém kruhu Alinče, jehož střelu ještě dokázal před Petrásekm tečovat PETR PŘEUČIL 2:3. Asistence: Jan Alinč, Bohumil Slavíček.

51:10
    Charousek upadl na modré, hosté šli do přečíslení 3/1, Vávra zakončoval do úplně prázdné branky, kterou dokázal neuvěřitelně minout.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 36. Slavíček (Kousalík, Alinč), 52. Přeučil (Alinč, Slavíček) – 10. Rod (Roubík), 13. Baránek (Vágner, Kloz), 32. Roubík (Rod, Holomek), 60. Roubík (Tůma, Rod)

HC Most: Horák – Kousalík, Charousek, Kříž, Procházka, Kokeš, Gula, Hora, Kasal – Slavíček, Alinč, Petruška – Přeučil, Smolka, Tauš – Jurčík, Šrámek, Písařík – Mical
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý – Rod, Roubík, Tůma – Merta, Kloz, Baránek – Vávra, Gengel, Pořický – Suchan, Hanzl, Vykouk

Rozhodčí: Hrubý – Rozlílek, Toman