Boston – Tampa 4:3 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:3 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 7:2 (kon.) | Carolina – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.) | St. Louis – Edmonton 4:2 (kon.)
Nashville – Vancouver 5:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 8:2 (kon.) | Dallas – Ottawa 5:4 (kon.)
Arizona – San Jose 2:3 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
San Jose Sharks
Středa 14.01.2015, 03:05 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (05:44:39)

3. Brent Burns (SJS) 0 + 1

Třetí třetina nám nabídla jedinou branku, a to tu nejdůležitější. Ve 46. minutě rozhodl svoji trefou o vítězi zápasu Dillon. Chvílemi jsme pozorovali velice vyrovnané, pohledné a emoční utkání.

60:00

59:37
    Domácí ještě kombinují na modré čáře, ale teď jednomu z obránců utíká puk do středu hřiště.

59:31
    Pokus trefit prázdnou branku Žralokům nevyšel, zakázané uvolnění.

59:09
    Arizona to zkouší v šesti! Dubnyk na střídačce. Podaří se jim vyrovnat?

59:01
    Probíhá poslední minuty třetí třetiny.

58:51
    O kotouč bojuje klubko hráčů Niemiho brankou.

58:27
    Arizona se nemůže dostat z vlastního obraného pásma. Hosté skvěle napadají.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Melker Karlsson napálil kotouč od červené čáry na Dubnyka, ten zasahovat nemusel.

57:18
    Tohle bude Žralokům stačit. Zakázané uvolnění.

56:54
    Nyní se hraje ve středním pásmu.

56:02
    Mikkel Boedker nabízel pěknou přihrávku Lessiovi, ale ten puk před odkrytou brankou jen promáchl.

55:09
    Domácí se pokoušejí o založení akce, ale vůbec se jim to nedaří, další ofsajd.

54:43
    Arizona se dostala do útočného pásma, ale ne na dlouho. Pavelski v rohu kluziště puk vybojoval a vyhodil do středního pásma, kde se ho ujal Hertl.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 15. Boedker (Ekman-Larsson, Chipchura), 31. Doan (Vermette, Erat) – 21. Pavelski (Thornton, Couture), 22. Hertl (Burns, Vlasic), 46. Dillon (Dillon, Braun)

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Summers, Murphy – Erat, Vermette, Doan – Lessio, Gagner, Boedker – Rieder, Chipchura, Korpikoski – McMillan, Vitale, Moss
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Burns, Dillon, Braun, Hannan, Tennyson – Marleau, Thornton, Nieto – Karlsson, Couture, Pavelski – Goodrow, Sheppard, Wingels – McGinn, Hertl, Kennedy

Rozhodčí: Joannette, Jackson – Sharrers, Cameron