Novosibirsk – Ufa 1:4 (kon.) | Omsk – Barys 4:1 (kon.) | Atlant – Jaroslavl 1:4 (kon.)
Minsk – Viťaz 2:5 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Záhřeb – Soči 3:2 (po pr.)
Medveščak Záhřeb
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Sobota 17.01.2015, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:10:45)

Československá stopa

Tomáš Pöpperle (SOC) – odchytal šestačtyřicet minut, inkasoval dvě branky

Střely na branku: 39:29.

V utkání po prodloužení vyhrálo domácí mužstvo, které si připisuje důležité dva body do tabulky. Naopak Soči bylo v duelu o něco málo pozadu a pykalo za zbytečná vyloučení.

64:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Všichni se už chystali na samostatné nájezdy, ale vteřinu před koncem udeřil MARK POPOVIČ, který svému týmu zajistil bod navíc. Asistence: Bill Thomas, Mathieu Carle.

60:01

Utkání nám po šedesáti minutách vítěze nepřineslo, a tak budeme svědky prodloužení případně nájezdů. Do prodloužení vstoupí Záhřeb v početní výhodě a může si zajistit bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Tak ještě jedno vyloučení v základní části. Na trestnou lavici putuje Andre Petersson.

53:38
    Hosté jsou v plném počtu a ani tuto početní výhodu nedokázali domácí hráči zužitkovat.

51:38
    Další přesilová hra pro Záhřeb. Na trestnou lavici za krosček usedá Arťom Krjukov.

46:00
    Tomáš Pöpperle utrpěl zranění kolene.

45:02
    V brance hostů došlo ke změně. Ze hry odstupuje Tomáš Pöpperle, jehož nahrazuje Andrej Gavrilov.

45:02
    Na trestnou lavici putuje Max Warn, který dává domácímu týmu šanci ke skórování.

40:01

Střely na branku: 17:23.

Domácí otočili stav zápasu na svou stranu, ale hostům se ve druhé části třetiny podařilo vyrovnat, a tak se jde do utkání za nerozhodného stavu.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

35:30
    Dnešní utkání sleduje 6250 diváků!

34:43
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají již druhou početní výhodu! Puk do sítě dostává CORY EMMERTON, jenž opět vyrovnává skóre dnešního duelu. Asistence: Jevgenij Lapenkov, Pavel Koledov.

34:22
    Soči si zahraje další početní výhodu. Dvě minuty za zdržování hry dostává Bill Thomas.

31:55
    Na ledové ploše se přiostřuje. Za hrubost odcházejí na trestnou lavici Nathan Perkovič a na druhé straně Andre Petersson. Oba dostávají trest na dvě minuty.

25:14
    Domácí otáčejí stav utkání na svou stranu! Brandon Segal našel JAMESE WRIGHTA, který dostává černou gumu za Pöpperleho. Asistence: Brandon Segal, Kurtis McLean.

21:18
    Domácí jsou již v plném počtu.

20:01

Střely na branku: 8:14.

První třetina je minulostí. Soči se dostalo do vedení díky trefě Andreho Peterssona, na jehož trefu domácí rychle odpověděli, a tak zůstává stav zápasu vyrovnaný.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:18
    Hosté mohou jít opět do vedení, jelikož za podražení jde na trestnou lavici Martin St. Pierre.

16:05
    Záhřeb rychle odpovídá! Ke střele se dostal Edwin Hedberg, který překonává českého brankáře. Asistence: Mark Flood, Shaone Morrisson.

15:19
    Hosté využívají početní výhodu! Kotouč za brankovou čáru dostal ANDRE PETERSSON, jehož pokus otevírá skóre duelu. Asistence: Jevgenij Lapenkov, Clay Wilson.

14:02
    Soči dostává další příležitost k otevření skóre. Na trestnou lavici už putuje Kurtis McLean, který se provinil podražením.

12:39
    Ani domácí hráči nedokázali využít početní výhodu, a tak se hraje v pěti na obou stranách.

10:39
    Přesilovou hru si zahrají také domácí, na trestnou lavici za hákovaní usedá Arťom Krjukov.

09:34
    Hostující tým první početní výhodu nevyužil a Záhřeb už je v plném počtu.

07:40
    V úvodních minutách sledujeme vyrovnanou hru, v níž jsme žádnou vážnější šanci nesledovali.

07:34
    Uvidíme první přesilovou hru, jelikož domácí Mark Popovič sekl soupeře a už dostává dvě minuty.

00:01

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinovič, Carle, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Bjorkstrend, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovich.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Whitney, Ščitov, Koledov, Pervyšin, Wilson, Derljuk, Pajutov – Krikunov Ignatuškin, Kostitsyn – Lapenkov, Petersson, Emmerton – Sčastlivij, Ljudučin, Warn – Krjukov, Krutov, Radulov – Šerbina.

Rozhodčí: Gamalej, Karabanov – Koršak, Černišev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tomáš Pöpperle (SOC) – 43 odchytaných zápasů, 20 vítězství, 91,2% úspěšnost zákroků.