Motor ČB – Kadaň | 6:1 (kon.) | | | Litoměřice – Šumperk | 1:2 (po pr.) | | | Prostějov – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Ústí n/L – Benátky n/J | 3:0 (kon.) | | | Třebíč – Chomutov | 3:7 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 2:1 (po pr.) |
Havířov – Most | 3:1 (kon.) |
NY Islanders – Pittsburgh | 6:3 (kon.) | | | Columbus – NY Rangers | 1:2 (kon.) | | | Carolina – Vancouver | 0:3 (kon.) |
Nashville – Washington | 4:3 (kon.) | | | Chicago – Winnipeg | 2:4 (kon.) | | | Anaheim – New Jersey | 5:1 (kon.) |
Novosibirsk – Ufa | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Barys | 4:1 (kon.) | | | Atlant – Jaroslavl | 1:4 (kon.) |
Minsk – Viťaz | 2:5 (kon.) | | | HC Slovan – Dynamo Moskva | 0:2 (kon.) | | | Záhřeb – Soči | 3:2 (po pr.) |
SK Karviná – Vsetín | 3:1 (kon.) | | | Technika Brno – Přerov | 4:2 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Opava | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Břeclav | 3:2 (kon.) | | | Nymburk – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) |
Mor. Budějovice – Kolín | 1:3 (kon.) | | | Sokolov – Klatovy | 6:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Bílina | 1:3 (kon.) |
Trutnov – Tábor | 4:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 4:2 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Děčín | 4:7 (kon.) |
Kladno – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Jihlava – Poruba 2011 | 3:2 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 4:5 (kon.) |
HC Litvínov – Písek | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia | 1:0 (2:1 po s.n.) | | | Zlín – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Třinec – HC Plzeň | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Havířov | 4:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Olomouc | 4:5 (kon.) |
Letňany – Č. Budějovice | 1:2 (po pr.) | | | Liberec – Chomutov | 0:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Hr. Králové | 1:5 (kon.) |
Kometa Brno – Pardubice | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – HC Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 5:4 (kon.) |
Slavia – Kladno | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 4:0 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Zlín – Chomutov | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) |
Junosť Minsk – K. Vary | 0:0 (zruš.) |
Kobra Praha B – Lomnice n/P | 2:3 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Vřesová | 2:9 (kon.) | | | Stadion Cheb B – Mar.Lázně | 9:7 (kon.) |
Uh. Hradiště – Rosice | 2:3 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Brod | 1:4 (kon.) | | | HC Boskovice – Šternberk | 7:5 (kon.) |
Studénka – Kopřivnice | 3:9 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Krnov | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | HC Rokycany – Božkov | 6:5 (kon.) |
Roudnice – Letňany | 2:6 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 5:2 (kon.) | | | Příbram – Slaný | 4:3 (kon.) |
Klatovy – Kaznějov | 4:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uničov | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Trstěnice | 13:5 (kon.) |
Chotíkov – Nejdek | 5:8 (kon.) | | | Mělník – Kralupy n. Vltavou | 4:2 (kon.) | | | Vlašim – Lev Benešov | 6:2 (kon.) |
David Servis – Humpolec | 11:5 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 3:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Černošice | 1:6 (kon.) |
Jesenice – V.Popovice | 4:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – Bohemians | 9:2 (kon.) | | | Olympik – Louny | 4:5 (kon.) |
Třemošná – Ústí n/L | 3:4 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Znojmo – LA Stars | 2:4 (kon.) |
Východ – Západ | 6:6 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
6:1
(2:0, 1:1, 3:0)
Sportovní klub Kadaň
Jaroslav Pešek
Branky a nahrávky:
3. Nouza (Heřman, Straka), 16. Heřman (Vráblík, Nouza), 32. Pajič (Boháč, Švihálek), 49. Vaniš (Rob, Prokeš), 58. Boháč (Pajič), 59. Heřman (Straka) – 36. Šagát (Račuk)
Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl
Diváci: 5056
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Bláha (Gába) – Punčochář, Žovinec, Vráblík, Suchánek, Chmelíř, Semrád, Růžička – Boháč, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Přibyl
Náhradníci:
Trenér:
Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Černý, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Chrpa – Müller, Lehnert, Ringler.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Černý, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Chrpa – Müller, Lehnert, Ringler.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl
Diváci: 5056
Jakub Chrpa (KAD) – stejný trest.
Ve stejném čase je udělen osobní desetiminutový trest Aleši Pavlasovi (KAD) za nesportovní chpování.
Petr Jíra (KAD) – 2 minuty – hrubost. 4/5
Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty – hrubost
Marek Račuk (KAD) – 2 minuty – hrubost. 4/4
Jakub Trefný (KAD) – 2 + 2 minuty – hrubost. 5/4