Motor ČB – Kadaň 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 1:2 (po pr.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:7 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Havířov – Most 3:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

53:45
    Vyloučen na dvě minuty Adam Jandejsek (BEN) na dvě minuty za držení protihráče.

46:53
    Několik střel ochránce brány hostí zlikvidoval. Na trestnou lavici míří Tomáš Havlín (BEN) na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku mimo hřiště.

37:20
    Vyloučen Josef Mikyska (BEN) za hákování se posadí na dvě minuty na trestnou lavici.

33:03
    Vyloučení na straně domácích. Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

24:22
    Vyloučen na dvě minuty za podražení Petr Ulrych (BEN). Domácí mají nyní možnost otevřít skóre.

12:10
    Vyloučen Adam Jandejsek (BEN) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo ledovou plochu.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 29. Brož (Zdvořáček), 58. Tůma (Kolafa), 60. Tůma (Rod, Roubík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Lavinger) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Kloz, Merta – Pořický, Gengel, Vávra – Suchan, Hanzl, Poulíček
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Havlín, Ulrych, Jandejsek, Říha, Pabiška – Špaček, Skořepa, Ordoš – Jonák, Plodek, Hrníčko – Bittner, Mikyska, Skalický – Miškovský, Havlas

Rozhodčí: Lukáš Bejček – Jan Krátký, Milan Svoboda