Slavia – Trenčín 1:2 (kon.) | Jihlava – Brno 1:1 (kon.) | Slavia – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Senica – Třinec 1:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 6:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Jablonec – Miedź 3:1 (kon.) | Sparta – Žilina 1:1 (kon.) | Karviná – Bílsko-Bělá 0:0 (kon.)
Slovácko – Kroměříž 7:1 (kon.) | Myjava – Topoľčany 5:0 (kon.) | Vlašim – Benešov 3:2 (kon.)
Brno – Líšeň 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
7:1 (4:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 21.01.2015, 16:00 • Širůch, Staré Město • Přípravný zápas

84
    Kalouda poslal přízemní centr do vápna na Valentu, který trestuhodně poslal míč vysoko nad.

80
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MILAN KERBR s přehledem završuje hattrick. Míč poslal prudkou ranou po zemi doprostřed.

79
    Penalta pro Slovácko! Poté co ve vápně zahrál jeden z hostů rukou se bude kopat penalta.

77
    Míč si postavil MILAN KERBR a krásnou technickou střelou přes zeď překonal Petra.

62
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Dobrý centr do běhu tečoval hlavou těsně před Hečou do branky LADISLAV NEVŘALA. Kroměříž využila mezery v obraně a zaznamenává svou dnešní první branku!

48
    Modrobílí začali druhý poločas aktivně a už skórují! Hlúpik zpracoval kolmý pas za obranu a zpětnou přihrávkou našel osamoceného MILANA KERBRA.

45
    Sestava Slovácka pro druhý poločas: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Šimko, Sadílek, Kerbr, Kalouda, Valenta, Hlúpik, Galuška.

35
    Mezlík projel obranou hostů jako nůž máslem, následnou střílenou přihrávku tečoval Civič těsně vedle.

31
    Pobobná akce jako ve dvacáté minutě. Centr Reinberka z pravé strany chytře tečoval za záda gólmana Petra LIBOR DOŠEK.

30
    Nyní už ale opět dominuje Slovácko. Nádherný centr Mezlíka z poloviny hřiště našel ve vápně Šumulikoského, který trefil jen tyč. Ovšem následná dorážka MICHALA TRÁVNÍKA nenašla překážku a domácí slaví.

21
    Reinberk nacentroval z pravé strany na Doška, který jen lehce tečoval míč nad branku.

17
    Civič utekl sám s LIBOREM DOŠKEM obraně Kroměříže a druhý jmenovaný mohl po dobré akci zakončit do prázdné branky. Je to 2:0!

11
    Civič centrem z levé strany nenašel ve vápně Doška, ale PETRA GALUŠKU, který uklidil míč za bezmocného brankáře a otevírá skóre zápasu.

Marek Janoš

Branky: 11. Galuška, 17. Došek, 30. Trávník, 31. Došek, 48. Kerbr, 77. Kerbr, 80. Kerbr (pen.) – 62. Nevřala

1.FC Slovácko: I. poločas: Daněk – Reinberk, Mezlík, Košút, Šimko – Šumulikoski – Galuška, Trávník, Havlík, Civić – Došek.
    II. poločas: Heča – Reinberk, Rada, Břečka, Šimko – Sadílek – Kerbr, Kalouda, Valenta, Hlúpik – Galuška.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Petr – Kašík, Látal, Čep, Šimoňuk, Stratil, Hromek, Beránek, Perůtka, Strašák, Galetka.
    Náhradníci: Nevřala, Netopil, Budín, Šturma, Silnica, Žák, Soukop