Slavia – Trenčín 1:2 (kon.) | Jihlava – Brno 1:1 (kon.) | Slavia – Varnsdorf 2:3 (kon.)
Senica – Třinec 1:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 6:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Jablonec – Miedź 3:1 (kon.) | Sparta – Žilina 1:1 (kon.) | Karviná – Bílsko-Bělá 0:0 (kon.)
Slovácko – Kroměříž 7:1 (kon.) | Myjava – Topoľčany 5:0 (kon.) | Vlašim – Benešov 3:2 (kon.)

77
    Autorem branky je JAN KOPIC, který se po delším obléhání polské brány dokázal prosadit a vrátil Jablonci vedení.

45
    Autorem branky je MALEUSZ SZCZEPANIAK, který po zaspání domácí obrany dokázal v závěru poločasu z rohu vyrovnat.

33
    Brankář Jablonce Hrubý dlouhým nákopem našel Crnkiće, který odcentroval do pokutového území, kde se gólově dokázal prosadit VALERIJS ŠABALA.

Jan Bendl

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 33. Šabala, 77. Kopic, 90. KOPIC (pen.) – 45. Szczepaniak

Karty:   46. Brozyna (MLE)

FK Jablonec: 1 poločas: Hrubý – Romera, Pernica, Kysela, Novák – Greguš, Hübschman – Kopic, Pospíšil, Crnkić – Šabala.

2. poločas: Hrubý – Pernica, Kysela, Mišun – Čížek, Rossi, Greguš, Pospíšil, Crnkić – Šabala, Doležal.

Náhradníci: Špit, Rossi, Mišun, Mihalik, Moulis, Čížek, Doležal.

Miedź Legnica: Bledzewski – Barctzak, Lafrance, Midzierski, Wozniczka – Cierpka, Kakoko, Fegura, Lobodzinski, – Szczepaniak, Labukas.
    Náhradníci: Smug, Brozyna, Mrowiec, Ksiezniakiewicz, Gorskie, Bartoszewicz, Wichlacz

Rozhodčí: Orel – Jiřík, Arnošt.