Kladno – Jihlava 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 2:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 3:4 (kon.)
Prostějov – Most 4:1 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:5 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 24.01.2015, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

53:03
    Na straně Kadaně Jaroslav Mrázek dvě minuty hrubost, Martin Šagát dvě plus dvě minuty hrubost a Radek Havel dvě plus dvě hrubost. Na straně Litoměřic Z.Doležal dvě plus dvě hrubost, Jakub Šulc dvě plus dvě hrubost a Jakub Kolář dvě plus dvě minuty hrubost.

52:21
    Šance na vyrovnání je zde. Dvě minuty za faul kolenem dostává Marek Sikora.

48:00
    Stadion kombinuje v útočném pásmu. Zatím se však Kališníkům nepodařilo vystřelit.

47:23
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jaroslav Kůs. Litoměřice mají možnost vyrovnání.

40:18
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za zdržování hry dostává Jakub Kolář. Hosté si tak zahrají 9sekundovou přesilovku 5na3.

38:27
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hákování dostává Vítězslav Bílek.

28:29
    Poměr sil se na ledě vyrovná. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Petr Jíra.

28:05
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty ta držení dostává Radek Míka.

23:11
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jaroslav Kůs.

16:06
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Daniel Lehnert.

09:42
    Vyloučení na obou stranách. Z domácího týmu si jde na trestnou lavici odpočinout Martin Ondráček a Radek Míka a z týmu hostí to je Tom Ringler. Všichni tři hráči si odsedí dvě minuty za hrubost.

06:32
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Doležal.

Alexandr Stys

Branky a nahrávky: 5. Z.Doležal (TS), 9. Novák (Z.Doležal), 49. V.Bílek (Kalla, Míka) – 12. Šagát (Pavlas), 22. Sikora, 33. Kůs (Müller, Ton), 51. Mrázek (Račuk)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl(Král) – Šulc, D.Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – V.Bílek, Kalla, T.Doležal – Novák, Švagrovský, Ondráček – Z.Doležal, Zdeněk, Chlapík – Racek.
    Sportovní klub Kadaň: Mouček(Maštalířský) – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Černý, Mazanec, Trefný, Havel, Müller – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Hammerbauer, L.Novák, J.Novák – Ringler, Berlev, Lenhert.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.