Písek – Zlín 25:24 (kon.) | Prešov – Veselí n/M 23:20 (kon.) | Michalovce – Partizánske 25:22 (kon.)
Olomouc – Šaľa 29:28 (kon.)
DHK Zora Olomouc
29:28 (19:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 24.01.2015, 17:30Interliga ženy

Z dnešního duelu odnáší dva body, které se jí náramně hodí k postupu mezi osmičku nejlepších. Navázala tak z posledních zápasů na dobrou formu. Házenkářky slovenského týmu se po poločase rapidně zvedly, ale k bodům jim to nepomohlo. Z Moravy tak odjíždí s prázdnou. Tím to se s vámi loučíme. Mějte se hezky a zase někdy u házená. (29:28) (19:07:03)

60
    Konec zápasu. (29:28)

60
    A olomoucké házenkářky to dokázaly, vyhrály o jednu branku. (29:28)

60
    Poslední minuta zápasu. Útočí hosté ze Slovenska. (29:28)

Oddechový čas pro hosty. (29:28)

59
    Kubáčkové se otevřela dálnice, které využila a chladnokrevně zakončila. Divácká tribuna je ve varu. (29:28)

59
    Rašková si sáhla na střelu Klučkové, ale zcela zastavit ji nedokázala. (28:28)

58
    Hvostaľová dává další branku. Je to zase o gól. (28:27)

58
    A Klučková následně srovnává. Sledujeme dramatickou koncovku tohoto utkání. (27:27)

57
    Nepřipravená střela Růžičkové, zvedla diváky ze sedadel. (27:26)

57
    Na rozdíl jediné branky snižuje Bujnochová. (27:26)

56
    Zbývá necelých 5 minut do konce utkání. Hosté jsou už v plném počtu. (27:25)

V oslabení se prosazuje Pócsíková o tyčku. (27:25)

54
    Lavička hostů dostala žlutou kartu za nemístné chování. (27:24)

54
    Bizíková za bodyček, za který by se nemusel stydět ani přední obránce NHL, si jde odpočinout na dvě minuty. (27:24)

53
    Rozhodčí teď domácím zapískal kroky. (27:24)

53
    Z hrací plochy se teď po ostrém zákroku zvedá Trochtová. (27:24)

52
    Berová chytrou střelou přidává další gól. (27:24)

51
    Salčáková navyšuje. Olomoučanky se zase vrací do mírnější pohody. (26:24)

49
    Kubáčková ze sedmičky. (25:24)

48
    A Kodajová z následného útoku prostřelila mezi nohama Haládikovou. (24:24)

48
    Gól dávají hosté. (24:23)

48
    A na druhé straně svou levou nohu vymrštila Haládiková, která tak zabránila jasnému gólu. (24:22)

47
    Dederlová teď podržela svůj tým. Olomoučanky útočí. (24:22)

46
    Sedmimetrový hod proti hostům. Míč si chystá Kubáčková. A skóruje. (24:22)

45
    Za domácích během chvilky opět uděřila Kubáčková. (23:22)

45
    Kodajová vymetla šibenici překrásnou ranou. (22:22)

44
    Na další pokus Kubáčkové byla ale krátká. (22:21)

43
    Haládiková teď vychytala Salčákovou. (21:21)

43
    Zase se hraje od nuly. Zápas dostal nový náboj. (21:21)

Oddechový čas pro domácí. (21:21)

43
    Trochtová srovnává. (21:21)

43
    Dederlová teď musela vystoupit proti střele z levého křídla. Střela ale těsně minula branku. (21:20)

41
    Bizíková Boglárková přidává další gól. Je téměř vyrovnáno. (21:20)

41
    A z dalšího útoku se prosazuje Kodajová. Slovenský tým teď hraje opravdu skvěle. (21:19)

40
    Bujnochová skvělou střelou snižuje na rozdíl tří branek. (21:18)

39
    Salašová odpověděla rychlou střelou. (21:17)

39
    Trochtová. (20:17)

39
    V kabině slovenského týmu poločase proběhla zřejmě bouřka. Hráčky hrají v obrovském tempu a trestají každou nepřesnost domácích. (20:16)

Oddechový čas pro domácí. (20:16)

39
    Bujnochová musela vystřelit, protože sudí měl zvedlou ruku za pasivní hru. Její střela prošla se štěstím za záda Raškové. (20:16)

38
    Berová teď odvážně zastavila přečíslení hostů. (20:15)

37
    A z palubovky se zvedá Berová, která z posledního souboje utrpěla šrám. (20:15)

37
    Nepřesnou kombinaci potrestala Klučková, která se řítila sama na Raškovou. (20:15)

36
    A diváci potleskem ženou domácí dopředu. (20:14)

36
    Zora v plném počtu. (20:14)

35
    Bujnochová v přesilové hře snižuje. (20:14)

35
    Branková konstrukce pomohla hostům. (20:13)

34
    Kodajová z trestného hodu bez větších komplikací proměňuje. (20:13)

34
    Kubáčková si odpočine na dvě minuty. (20:12)

33
    Gebra Selassieová prošla přes celé hřiště a rychlým švihem pravé ruky nedala šanci Haládíkové. (20:12)

32
    Klučková dostala překrásný pas, který zužitkovala ve prospěch svého týmu. (19:12)

31
    První akce Šaľy neskončila v síti Raškové. Ta si celkem hravě poradila s pokusem, který mířil mezi její tyče. (19:11)

31
    Začal druhý poločas. (19:11)

V první půli jsme sledovali opravdu kvalitní házenou. Domácí Zora se, zdá se, výborně připravila proti svému soupeři ze Slovenska. Vybudovali si po třiceti minutách slušný náskok osmi branek, ze kterého budou těžit v dalším poločase. Házenkářky Šaľy mají zhruba dvanáct minut na to, aby si oddechly a připravily na druhou půlku. Je třeba, aby i ostatní hráčky podpořily v útoku skvělou Bizíkovou.

30
    První poločas skončil. (19:11)

30
    Pár vteřin před koncem přidala devatenáctý gól Kubáčková. (19:11)

30
    Kubáčková dává branku v poslední minutě. (18:11)

29
    Rašková si počkala na skrytou střelu Bizíkové. (17:11)

29
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty první půle. U míče je Zora. (17:11)

28
    Rychlý útok hostů zakončila přesně Kroftová. (17:11)

28
    Za ostrý zákrok uviděla žlutý kartonek Růžičková. (17:10)

27
    Hvostaľová z pravého křídla přesně zamířila k pravé tyči golmanky hostí. (17:10)

27
    A Raškováááá, opět kraluje před svou bránou. (16:10)

26
    Gebre Selassieová chytře nasadila jesle Kvasnicové, která teď zaskakuje za Haládíkovou. (16:10)

25
    hostí hrají v plném počtu. (15:10)

24
    Hvostaľová mě asi slyšela, protože se vzápětí prosadila z pravého křídla. (15:10)

24
    Téměř třičtvrtě minuty mají házenkářky Zory na to, aby navýšily svůj náskok. (14:10)

Oddechový čas pro domácí. (14:10)

24
    V Oslabení se prosazuje Bizíková Réka, která využilá zmatků v rozehrávce domácích. (14:10)

23
    Dvojnásobné přesilovky využívá Růžičková, která přidává svou pátou branku v utkání. (14:9)

23
    Celkem kuriózní situace. Házenkářky Šaly hrají ve čtyřech kvůli špatném střídání. (13:9)

23
    Pócsíková si jde na dvě minuty odpočinout na lavici. (13:9)

22
    A Berová si vysloužila bouřlivý potlesk publika. Její střela měla gólové parametry. (13:9)

21
    Kodajová narazila na neprostupnou Gebre Selassieovou. Následné se snažila z křídla přelobovat Rizíková, ovšem marně. (12:9)

21
    Hned vzápětí přidává už svou pátou branku Rizíková Réka. (12:9)

20
    Skákavou střela prošla za záda Haládíkové. Z levého křídla se trefila Růžičková. (12:8)

20
    Demajová svou pumelici nedokázala nasměrovat mezi tyče Raškové. S kombinací tak začínají domácí. (11:8)

19
    Růžičková z následné akce dává svou třetí branku. (11:8)

18
    Nutno zatím podotknout, že se tým ze Slovenska těžko dostává přes obranu Zory. (10:8)

18
    První zásah z pravačky Sovové v dnešním klání. (10:8)

17
    Domácí v plném počtu. Následnou střelu vykryla golmanka Haládíková. Na druhé straně nastřelila břevno Bujnochová. (9:8)

16
    No a opět udeřila Rizíková Réka. Dnes zatím hraje skvěle. (9:8)

16
    A nakonec Růžičková překvapila Haládíkovou. (9:7)

15
    Zora se teď musí soustředit dvakrát víc na útok Šaly, protože mají o jednu hráčku na palubovce méně. (8:7)

14
    A Kodajová, která je dnes při střelecké chuti, proměňuje. (8:7)

14
    Dostálová dostává za faul dvě minuty. Následuje sedmička. (8:6)

14
    Po oddechovém čase jsou na míči hráčky ze Slovanu. A začínají pozvolnou kombinací. (8:6)

Olomoučanky dnes zatím předvádí skvělý výkon proti svému soupeři. (8:6)

Oddechový čas pro hosty. (8:6)

13
    Následný útok Zory skončil nepřesnou střelou nad Haladíkovou svatyní. (8:6)

13
    Po ráně Gebre Selassieové se opět mění ukazatel na světelné tabuli. (8:6)

12
    Třetí branka Rizíkové. (7:6)

12
    Růžičková vyslala celkem nenápadnou střelu, ovšem Haladíková na ni zareagovala pozdě. (7:5)

11
    Rašková se rozchytává. Opět zneškodnila pumelici, která mířila k její levé tyči. Předvedla takřka gazelí skok. (6:5)

10
    Dostálová skóruje. (6:5)

10
    Rašková se vyznamenala proti pěkné střele Kroftové. (5:5)

9
    Po gólu si připisuje na své konto i žlutou kartu. to vše v rychlém sledu. (5:5)

8
    Kodajová přidala pátou branku. Je vyrovnáno. Zora opět na míči. (5:5)

8
    Pěkná akce, ale bohužel domácí pivotka přešlápla. (5:4)

8
    Z následné rozehrávky trestá Bujnochová. (5:4)

7
    Za příliš důrazné bránění dostává žlutou kartu. (5:3)

6
    A Berová pěknou střelou zvyšuje náskok domácích. (5:3)

6
    Žlutou kartu dostává Kroftová (HK Slovan Duslo Šaľa). (4:3)

5
    Olomoučanky teď skvělým bráněním zlikvidovaly pokus slovenského týmu. (4:3)

5
    Za Zora znovu Kubáčková. Zápas se zatím hraje v rychlém tempu. (4:3)

4
    Nepřesné přihrávky využily házenkářky hostí a po brejku srovnávají. Zásah jde na konto Klučkové. (3:3)

3
    Rizíková Réka se prosazuje po druhé po krátké chvíli. (3:2)

3
    Gebre Selassieová po krásné kombinaci navyšuje skóre. (3:1)

3
    Rizíková snižuje. (2:1)

2
    A po skvělém zákroku Raškové se na druhé straně dokázala po dlouhém pasu prosadit Kubáčková. (2:0)

1
    Ale hned druhý útok vyšel, z brejku se trefila Salčáková. (1:0)

1
    První útok domácí Zory neskončil brankou, střela šla těsně vedle. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Na hrací ploše se už formují zahajující šestky obou týmů. Zápas začne za malou chvíli.

Dobrý den, vítáme vás u dnešního dvanáctého kola Interligy žen. Házenkářky obou týmů se pilně rozcvičují. Zápas začne za zhruba deset minut.

V zítřejším dvanáctém kole Interligy žen přijede na palubovku Zory Olomouc, se snahou uzmout domácím body, tým HK Slovan Duslo Šaľa. Slovenské házenkářsky se momentálně nacházejí na čtvrté příčce se ztrátou 4 bodů na první Michalovce. Olomoucké hráčky si v zápase budou muset dávat především pozor na útok Šaľy, který kraluje celé soutěži. V posledních pěti utkáních ztratil Slovan pouze body s Michalovci, když s nimi remizoval.

Olomoucké házenkářky se po nezdařilém úvodu v sezoně probudily a za posledních pět kol si připsaly 8 bodů. V posledním utkání rozmetaly poslední Bratislavu a přiblížily se tak osmému místu, které zaručuje účast v play off. Domácí budou chtít navázat na svou formu z předešlých zápasů, ale čeká je nelehký soupeř. Rozhodně tento duel přinese zajímavou podívanou. Tak si ho nenechte ujít.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.