Technika Brno – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 6:3 (kon.)
Nymburk – Tábor 1:7 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Bílina – Pelhřimov 5:1 (kon.)
Sokolov – Mor. Budějovice 10:2 (kon.) | Kobra – Řisuty 6:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 1:2 (kon.)
Jablonec n/N – Klatovy 6:5 (po pr.) | Jindř. Hradec – Kolín 1:7 (kon.)
HC Technika Brno
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
HK Nový Jičín
Sobota 24.01.2015, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ

52:32
    Michal Brzobohatý (TEC) a Lukáš Vnenk (NJ) si vyměnili pozdravy za hostující bránou v podobě pěstních úderů do oblasti obličeje. Následně oba putují na trestnou lavici.

47:36
    Ihned po návratu Klimeše na led si na jeho místo sedne další brněnský hráč. Filip Vrba (TEC), dvě minuty za hákování.

45:36
    První domácí hráč dnes putuje na trestnou lavici až v 45. minutě. Tomáš Klimeš (TEC) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

34:22
    A aby se Michal Žák nenudil, poslal mu hostující brankář Lukáš Šrámek (NJ), spoluhráče, který si za ním přisedne. Šrámek podrazil jednoho z domácích hokejistů a budeme svědky 95 sekund dlouhé přesilové hry pěti proti třem.

33:57
    Čtvrtý hostující hráč jede zahřát trestnou lavici. Michal Žák (NJ) je potrestán za držení protihráče.

20:46
    Třetí vyloučení, třetí hostující hráč na trestné lavici a potřetí za podražení. Novotný (NJ) bude sledovat spoje spoluhráče při obranné činnosti ve vlastním oslabení.

14:00
    Za Pavlem Hanákem (NJ) se zavírají dvířka trestné lavice. Jelikož se provinil podražením, musí si tam následující dvě minuty odpočinout.

00:21
    První početní výhoda v utkání je tu. Hostující Hanák (NJ) si odpočine na dvě minuty za podražení.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 36. Bustin (Habrovec), 56. Heža (Havíř, Zábranský) – 24. Novotný (Ižacký), 26. Mráz (Novosad, Ižacký), 63. Novotný (Prokop)

HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec, Vrba, Klimeš, Koukal, Maršálek, Havíř, Odehnal L. – Pargáč, Jurča, Crhák, Čtvrtníček, Heža, Benýšek (C), Odehnal V., Bustin, Zábranský, Látal, Brzobohatý.
    HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Gebauer, Mráz, Novotný, Cabak, Žák, Flašar, Hruška, Prokop – Mikšan, Lehečka, Vašut (C), Novosad, Uhlar, Ižacký, Hanák, Vnenk.

Rozhodčí: Rudolf Wolf – Jiří Chocholouš, David Otáhal