Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Minsk 3:2 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Jokerit – Záhřeb 1:4 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Riga – Atlant 3:1 (kon.)
Jokerit Helsinky
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Medveščak Záhřeb
Středa 28.01.2015, 17:30 • Hartwall arena (kapacita 13349 diváků) • KHL

To je z mé strany vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (19:54:10)

Česká stopa v utkání ,
    Petr Koukal – 0 bodů. 3 střely, čas na ledě: 19:12.

Statistiky utkání
    Střely na branku: 35 – 23.
    Zásahy brankářů: 19 – 34.
    Vyloučení: 6:00 – 14:00.
    Góly v přesilovce: 1 – 2.

Medveščak dnes trpělivou hrou vybojoval zaslouženě tři body z horkého ledu Jokeritu a překvapil tak tuto sezonu již po druhé v Hartwall areně domácí borce. Jokerit dnes nebyl důrazný v koncovce, nevyužil přesilovou hru pět na tři a byl za to potrestán. Tři body putují na konto chorvatského týmu, který tak nevzdal boj o play-off a aktuálně na něj ztrácí pouhých pět bodů. Jokeritu příliš porážka neuškodila, nicméně Dynamo Moskva, které ztrácí pouhé dva body na Jokerit má zápas k dobru.

60:00

59:27
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Domácí se odhodlali ke hře bez brankáře a využil toho BILL THOMAS, který se zmocnil kotouče a v samostatném úniku trefil prázdnou branku. Asistence: Bez asistence.

59:07
    Karlsson musel ještě likvidovat střelu Marka Flooda od modré.

58:54
    Hosté kombinují v útočné třetině a ani se neženou do zakončení, zdá, že už si to dnes uhrají.

58:00
    A mohlo být definitivně rozhodnuto, nicméně hostěéneproměnili svůj nájezd dva na jednoho.

57:28
    Jokerit nemá žádný očekávaný tlak, naopak bude hrát v oslabení . Dvě minuty pro Tommi Huhtalu (JOK) za hru vysokou holí.

56:17
    Pelletier navíc drží dlouho hru od hostující branky.

55:00
    Hosté přežili dost možná už klíčový moment utkání.

54:30

54:18
    Hosté ve čtyřech.

54:00
    Jeden z domácích hráčů mohl zakončit do prázdné branky, ale ještě vylepšoval pozici, Lajunen však minul branku!

53:15
    Dlouhý zámek domácích skončil ranou mimo!

52:30
    A Jokerit bude hrát navíc přesilovou hru pět na tři! Dvě minuty Mathieu Carle (ZAG).

52:30
    Opravdu se jednalo pouze o tyč.

52:30
    A znovu zvoní tyč hostující branky, což si jde ověřit rozhodčí u videa.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 25. Moses (Ohtamaa, Omark) – 30. Wright (Leino), 36. Thomas (Hedberg, Martinovič), 44. Segal (Leino), 60. Thomas

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Todd, Jaakola, Lajunen, Ohtamaa – Hagman, Kapanen, Huhtala – Wirtanen, Aaltonen, Sallinen – Moses, Koukal, Omark – Maki, Rita, Poysti. Trenér: Westerlund.
    Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinovič, Carle, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Segal, Leino, Wright – Katič, Pelletier, St. Pierre – Thomas, Bjorkstrand, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovich. Trenér: Shedden.

Rozhodčí: Komarov, Ravodin – Strelcov, Tarasov