Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Barys – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Minsk 3:2 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Jokerit – Záhřeb 1:4 (kon.)
Petrohrad – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | Riga – Atlant 3:1 (kon.)
Dinamo Riga
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Atlant Moskevská oblast
Středa 28.01.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

Ode mě je to vše a u dalších onlajn přenosů nashledanou. (20:58:10)

Československá stopa v utkání
    Jakub Sedláček (RIG) 31 zák., 1 gól, 96,88%
    Milan Jurčina (RIG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:20

Dnešní utkání je tedy u konce a Dinamo Riga vítězí 3:1. Vítězný gól si připsal Genoway a troufnu si říct, že tato branka bude v Rusku ještě předmětem mnoha debat. Engren byl totiž dle mého názoru jednoznačně atakován v brankovišti a branka to byla opravdu sporná. V poslední sekundě ještě pečetil výhru domácího celku trefou do prázdné brány Gints Mejja.

60:00
    Gints MEJJA - 3:1

59:59
    Riga právě vstřelila branku!
    Domácí vyhráli buly u vlastní brány, dostali kotouč do středního pásma a GINTS MEJJA jej napálil do prázdné brány. Je hotovo, Dinamo vítězí! Asistence: Andris Džerinš, Oskars Cibulskis

59:51
    Výborně Mejja strčil na poslední chvíli hokejku do rány od modré čáry a kotouč díky tomu skončil jen v ochranné síti.

59:29
    Po zakázaném uvolnění Dinama si bere timeout i Artis Abols, který dopřeje odpočinek svým nejlepším hráčům a samozřejmě Kubovi Sedláčkovi.

58:56
    Sošnikov se natlačil před brankáře Dinama, ale Sedláček opět odolal a přiblížil svůj tým k vítězství. Od toho dělí Dinamo přibližně jedna minuta!

58:42
    Sedláček vyrazil Šmeljovovu střelu, ale Atlant se drží v útočném pásmu.

58:30
    Atte Engren zůstává na střídačce a hosté to zkusí v šesti!

Dnešní utkání sleduje 5880 diváků.

58:30
    Po přerušení si bere trenér Atlantu Alexej Kudašov oddechový čas.

57:57
    Velmi nepříjemné střele z otočky musel čelit Sedláček, ale český gólman i tentokrát podržel svůj tým a nenechal Atlant dvě minuty před koncem třetí třetiny vyrovnat.

57:26
    Litovčenko se okamžitě zapojil do útoku a bojuje o kotouč v útočném pásmu.

56:51

56:26
    I v oslabení se Gilroy odhodlal k pěknému sólu, po kterém však skončil za bránou Sedláčka a odtud by střílel branku více než těžce.

55:49
    Bukarts kombinoval s Redlihsemv blízkosti modré čáry tak dlouho až se vykombinovali i s kotoučem do středního pásma.

54:51
    Další rána pro Atlant přichází v podobě vyloučení Vjačeslava Litovčenka (ATL), který trefil vysokou holí Rodrigo Abolse.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 22. Indrašis (Darzinš, Wilson), 51. Genoway (Videll, M.Redlihs), 60. Mejja (Džerinš, Cibulskis) – 6. Šmeljov (Sošnikov)

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – K.Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Jerofejevs, Grinbergs – M.Redlihs, Videll, Trotter – Darzinš, Wilson, Indrašis – Abols, Džerinš, Mejja – Skvorcovs, Saulietis, Bukarts – Bicevskis
    Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Sorokin, Ťuljapkin, Jarullin, Babčuk – Potapov, Sošnikov, Šmeljov – Chlopotov, Černov, Bodrov – Kozlov, Taratuchin, Levickij – Voronin, Junkov, Leščenko – Jašin

Rozhodčí: Alexander Sojn, Sergej Kulakov – Dmitrij Sivov, Sergej Šeljanin