NY Islanders – NY Rangers 4:1 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Winnipeg 5:3 (kon.)
Columbus – Washington 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 4:2 (kon.) | Montreal – Dallas 3:2 (kon.)
Florida – Detroit 4:5 (kon.) | Nashville – Colorado 4:3 (po pr.) | Calgary – Buffalo 4:1 (kon.)
Edmonton – Minnesota 1:2 (kon.) | Vancouver – Anaheim 0:4 (kon.)
Calgary Flames
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Buffalo Sabres
Středa 28.01.2015, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:41:54)

Buffalo Sabres: 2

Dnešní utkání končí vítězstvím favorizovaného Calgary, ovšem nejhorší tým celé NHL z Buffala byl zhruba 50 minut vyrovnaným soupeřem. Pak ale přišel gól Joorise v přesilové hře a když v 55. minutě Colborne zvýšil již na 3:1, neměli již hosté sílu na "odpověď". Sabres dopláceli na špatnou obranu, kdy nedokázali domácím střelcům zabránit v dorážkách, z nichž se Flames dnes prosazovali.

60:00

59:38
    Puk za brankou Flames, Hiller si musí pospíšit s rozehrávkou, povedlo se.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.

58:40
    Hlavně dostat puk z vlastní třetiny, to je nyní úkol č. 1 pro Buffalo.

58:02
    Tímto gólem domácí definitivně zlomili odpor soupeře, který se nyní v podstatě již pouze brání.
    Johnny GAUDREAU - 4:1

57:28
    Calgary právě vstřelilo branku!
    A znovu se domácí prosazují z dorážky, tentokrát Enroth vyráží bekhendovou střelu, ovšem na dorážku JOHNNY GAUDREAUA z levé strany již nestihl zareagovat. Asistence: Jiří Hudler a Sean Monahan.

56:43
    Hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Flames, ale to až po komerční přestávce.

56:03
    Drew Stafford "protáhl" Hillera střelou z levé strany, těžko říci, čím tam domácí gólman zabránili cestě puku do branky, ale každopádně puk končí v rohu třetiny, místo v brance!

55:40
    Třetí gól v síti Sabres by mohl dát domácím potřebný klid, hrát totiž nyní musí především hosté.
    Joe COLBORNE - 3:1

54:06
    Před brankou Buffala nyní scházel obránce Sabres, proto mohl střelu Diaze doklepnout do branky JOE COLBORNE, Enrothovi prošel puk mezi betony, využitá přesilová hra. Asistence: Raphael Diaz a T.J. Brodie.
    Branky a nahrávky: 14. Gaudreau (Hudler, Giordano), 50. Jooris (Colborne), 55. Colborne (Diaz, Brodie), 58. Gaudreau (Hudler, Monahan) – 11. Stewart (Ennis, Myers)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Raymond, Jooris, Colborne – Bouma, Backlund, Jones – Bollig, Stajan, Byron
    Buffalo Sabres: Enroth (Hackett) – Gorges, Myers, Meszároš, Strachan, Weber, Ristolainen – Moulson, Girgensons, Ennis – Flynn, Mitchell, Gionta – Stafford, Hodgson, Stewart – Deslauries, Ellis, Kaleta

Rozhodčí: Kowal, Meier – Henderson, Heyer

Diváci: 18 563