Heerenveen – Feyenoord 3:1 (kon.) | Den Haag – Twente 2:0 (kon.) | Zwolle – Dordrecht 4:0 (kon.)
Willem II – Utrecht 1:0 (kon.) | Cambuur – Arnhem 0:2 (kon.)
PEC Zwolle
4:0 (1:0)
FC Dordrecht
Středa 04.02.2015, 19:45 • IJsseldelta Stadion - Zwolle • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivisie na počtenou. (22:04:14)
    Oslava hráčů s fanoušky po jednoznačné výhře 4:0 nad Dordrechtem

Je dobojováno! Hlavní rozhodčí Bramhaar už zřejmě nechtěl Dordrecht trápit, a proto nenastavil ani minutu.
    Zwolle, které z tribuny sledoval i Tomáš Necid, bylo lepším mužstvem a zejména díky 7 minutám v druhém poločase dokázalo jednoznačně zvítězit. Díky brankám Nijlanda, Beckera a Rienstry Zwolle vyhrálo jasně 4:0 a poskočilo na průběžné 3. místo. Dordrecht po této porážce zůstává stále beznadějně poslední.

90

89
    Zwolle se v druhé půli poměrně trápilo, ale mezi 79. a 86. minutou dokázali Dordrecht potrestat třemi povedenými brankami.

88
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Rienstra, přichází Dekker.

88
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Nijland, přichází Dekker.

86
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hosté se úplně sesypali, díky čemuž obdrželi další branku během krátkého časového sledu! Becker dostal míč do vápna a následnou povedenou přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování STEFANA NIJLANDA, který balon jen doklepl do prázdné branky. 4:0 pro Zwolle!
    Ben RIENSTRA - 3:0

85
    Je to 3:0 pro domácí! Drost přiťukl míč BENU RIENSTROVI, jenž míč zasekl a krásnou střelou na zadní tyč zvyšuje na jednoznačných 3:0. Je definitivně rozhodnuto.

83
    Hosté jsou z druhé branky evidentně opaření a málem inkasovali potřetí. Střela Mora byla však odražena na roh.

82
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Thomas, přichází Moro.
    Sheraldo BECKER - 2:0

79
    Domácí se dostávají již do dvoubrankového vedení! SHERALDO BECKER dostal výborný pas za obranu a v následném souboji s Te Loekem se nemýlil a zvýšil na 2:0 pro Zwolle.

78
    Hráči Zwolle v posledních minutách úplně přestali hrát a můžou být rádi, že zatím stále drží vedení.
    Břevno po střele ten Voordeho

75
    Rázem mohlo být srovnáno! Dordrecht rozjel pěknou akci po pravém křídle, odkud Peersman vyslal do vápna centr, který našel úplně volného ten Voordeho, jehož střela z voleje trefila pouze břevno Hahnovy svatyně!