Dortmund – Augsburg 0:1 (kon.) | Hoffenheim – W. Brémy 1:2 (kon.) | Hertha – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Stuttgart 0:0 (kon.) | Paderborn – Hamburg 0:3 (kon.)
Hertha BSC
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Středa 04.02.2015, 20:00 • Olympijský stadion, Berlín • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:54:47)
    Tato gólová situace rozhodla dnešní utkání

Sudí Drees ještě nechal Bayer rozehrát volný kop, ale hned poté zápas ukončil. Ze tří bodů se dnes radují hosté a nutno dodat, že právem. Hertha byla vyrovnaným soupeřem snad pouze v prvních dvaceti minutách hry, poté převzali aktivitu hosté, kteří měli zřetelnou převahu nad svým soupeřem a jejich vítězství nakonec mohlo být i vyšší. V závěru hrál již Bayer spíše profesorsky, kdy si velmi dobrou hrou ve středu hřiště dokázal těsný náskok pohlídat.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Marcel N'Djeng (Hertha BSC) za ostrý zákrok na Wendella.

90+2
    Rozhodčí nastavil celkem tři minuty, nějaké ty vteřiny do konce nastaveného času tak stále zbývají.
    Druhá žlutá = vyloučení pro domácího Langkampa

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sebastian Langkamp (Hertha BSC) za zbytečný úder do tváře Papadopoulose v souboji o míč, zvlášť, když už jednu žlutou kartu měl.

90
    Tak až nyní je vše dle představ sudího, Ronny rozehrává, ale trefuje pouze bránící zeď.

89
    Trvá to docela dlouho, než dá sudí Drees pokyn Ronymu, aby mohl rozehrát.

88
    Rolfes fauluje před vlastním pokutovým územím a domácím se tak nabízí možnost standardní situace.

87
    Nic to není, domácí sice vrátili sportovně míč hostům, ale sudí nakonec nařizuje autové vhazování pro Herthu.

86
    Leno zakopává míč do autu po souboji Topraka a Schiebera, na polovině Bayeru.

86
    Bayer se i za tohoto stavu nebojí útočit, kdy vzadu zůstává jen trojice obránců, střed pole patří hráčům v červeném.

85
    Je před námi posledních pět minut řádné hrací doby, bezzubá Hertha to bude mít hodně těžké, aby alespoň vyrovnala.

84
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Sebastian Boenisch.

82
    Bayer má znatelnou technickou převahu, čehož také dokonale využívá k eliminování pokusů Herthy.
    Radost Kiesslinga po vstřeleném gólu

81
    Domácím fotbalistům činí kombinace po zemi velké problémy, nyní jsme názorně sledovali, jak si dva hráči nejsou schopni na prvém křídle přihrát na dva metry...