Heerenveen – Feyenoord 3:1 (kon.) | Den Haag – Twente 2:0 (kon.) | Zwolle – Dordrecht 4:0 (kon.)
Willem II – Utrecht 1:0 (kon.) | Cambuur – Arnhem 0:2 (kon.)
Willem II Tilburg
1:0 (0:0)
FC Utrecht
Středa 04.02.2015, 20:45 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Nizozemská Eredivisie

Je dobojováno. Druhý poločas nám nenabídl žádnou vážnější šanci. O jedinou branku se postaral deset minut před koncem nenápadnou střelou Haemhouts, který tak rozhodl dnešní duel. Zajímavostí je, že v utkání nerozdal rozhodčí Higler ani jednu žlutou kartu. S konstatováním, že Willem II Tilburg poráží na svém stadionu FC Utrecht 1:0, se s Vámi loučím. (22:39:51)

90+4

90+3
    Ruiter udělal chybu a špatně odkopl balón, nicméně ho na brankové čáře zastoupil jeden ze spoluhráčů, který zabránil druhé brance domácích.

90+2
    Lamprou podběhl balón a měl štěstí, že následná hlavička Ippela šla hodně mimo pravé tyče.

90+1
    Rozhodčí Higler se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Na balón si vyskočil Lamprou, který schoval balón do rukavic.

90
    Utrecht zahrával přímý kop ze třiceti metrů, ovšem Janssen napálil pouze zeď. Následně si hosté vybojovali rohový kop.

89
    Ten se hostům nepovedl a obrana Tilburgu odvrátila balón do bezpečí. Nicméně hosté zůstávají u míče.

88
    Utrech bude mít k dispozici rohový kop.

87
    V dalším ofsajdovém postavení byl přistižen Andrade.

85
    Duplan se dostal do slibné šance, kterou zakončil, ale brankář Lamprou ho vychytal. Nicméně i kdyby se trefil, tak by branka neplatila, jelikož pomezní odmával ofsajd.

84
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Haemhouts, přichází Ippel.

83
    Domácí se snaží rychle vstřelit druhou branku, ale nemohou se dostat přes obranu Utrechtu.
    Robbie HAEMHOUTS - 1:0

80
    Willem II právě vstřelil branku!
    Domácí otevírají skóre dnešního utkání. ROBBIE HAEMHOUTS si vzal balón, udělal s ním několik kroků a mezi obránci vypálil ze za vápna. Jeho pokus zapadl přesně k pravé tyčce.

80
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Hardeveld, přichází Barazite.

79
    Divákům se nelíbí, že rozhodčí nechal zavolat doktora ke zraněnému Hardeveldovi.

77
    Ruiter musel zasahovat proti dalekonosné střele jednoho z domácích. Hostující gólman zastavil skákavý balón ve své náruči.