Arouca – Nacional 3:3 (kon.) | Setúbal – Coimbra 0:0 (kon.) | Guimarães – Belenenses 0:1 (kon.)
Marítimo – Gil Vicente 1:2 (kon.) | FC Ferreira – Penafiel 2:1 (kon.) | Estoril – Braga 0:2 (kon.)
Sporting – Benfica 1:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:0 (0:0)
Academica de Coimbra
Neděle 08.02.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim (Setúbal) • Portugalská Primeira Liga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:58:26)

V zápase jsme se nakonec gólů nedočkali. Coimbra potvrdila, že je remízovým králem celé soutěže a připsala si na své konto již jedenáctou remízu v této sezoně. Setúbal byl většinu zápasu lepším týmem, což však nedokázal vyjádřit gólově.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Real (Academica de Coimbra).

90+3
    Další střelecký pokus Setúbalu! Pelkas ovšem taktéž míjí bránu.

90+1
    Domácí se dostali i v oslabení do šance, ale střídající Rambe netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Zequinha (Vitória FC Setúbal).

88
    Alexandre se vrací zpátky do hry a zápas pokračuje.

87
    Hostující Alexandre zůstává ležet na trávníku a hra je přerušena.

86
    Domácí Sene vidí druhou žlutou kartu a pár minut před koncem zápasu oslabuje svůj tým!

82
    Domácí zahrávali rohový kop, ale Coimbra odvrátila míč z vápna.

76
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Cissé, přichází R. Pedro.

75
    Domácí Schmidt teď vystřelil hodně nepřesně a Cristiano nemusel zasahovat.

74
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Pedro, přichází Rambe.

67
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Tavares, přichází Schmidt.

65
    Po rohu se ke střele dostal Rafael Lopes, ale jeho pokus šel mimo tři tyče.

64
    Esgaio rozehraje rohový kop Coimbry.

62
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Mineiro, přichází Diallo.

61
    Žlutou kartu dostává Sene (Vitória FC Setúbal).

60
    Hosté se teď drží více u míče a snaží se útočit, ale k ničemu zajímavému se dosud nedostali.

55
    Žlutou kartu dostává Alexandre (Academica de Coimbra).

55
    Hosté se tentokrát bez potíží ubránili.

54
    Rohový kop pro Setúbal.

53
    Nyní zahrozili po delší době hosté a Cabral musel těsně před bránou odkopnout míč do zámezí.

51
    Žlutou kartu dostává Santos (Academica de Coimbra).

50
    Domácí Suk se dostal do zakončení a Cristiano musel jeho střelu vyrazit na roh.

49
    Rohový kop má tentokrát k dispozici Coimbra.

48
    Žlutou kartu dostává Seco (Academica de Coimbra).

46
    Tavares rozehrál rohový kop Setúbalu, ale hosté se ubránili.

46
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Horta, přichází Pelkas.

46

První poločas končí bezbrankově a diváci na Estádio do Bonfim zatím nemají příliš důvodů ke spokojenosti. Uvidíme, co přinese druhá půle, která začne přibližně v 18:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+1
    První poločas se nastavuje o tři minuty. Domácí jsou stále o něco aktivnější, ale hra se odehrává převážně ve středu hřiště, kde často dochází k menším faulům.

44
    Blíží se závěr prvního poločasu a zdá se, že v úvodní dějství nám branku nepřinese.

41
    Žlutou kartu dostává Pedro (Vitória FC Setúbal).

38
    Zequinha zahrozil z přímého kopu, ale jeho dobrou střelu dokázal Cristiano zneškodnit.

35
    Žlutou kartu dostává Cissé (Academica de Coimbra).

34
    Do šance se teď dostal hostující Lopes, ale domácí obrana jeho střelu zblokovala.

33
    Hra je kouskovaná drobnými fauly a na velké šance stále marně čekáme.

30
    Roh se Coimbře příliš nepovedl a domácí se dokonce dostali do rychlého protiútoku, který však zastavila chyba Pedra.

29
    První rohový kop pro hosty.

25
    Po Tavaresově rohovém kopu se dostal do zakončení Suk (STL), ale jeho pokus minul hostující branku.

21
    Hostující Capela je zraněn a nemůže pokračovat ve hře. Na hřiště se místo něj podívá Santos.

18
    Zatím se nehraje příliš záživný fotbal. Ani na jedné straně dosud neevidujeme výraznější gólovou šanci.

13
    Oba hráči jsou skutečně v pořádku a hra může pokračovat.

11
    Po střetu domácího brankáře s jedním z hostujících útočníku je hra přerušena a na hřišti probíhá ošetřování. Zdá se však, že oba zúčastnění budou moci pokračovat ve hře.

8
    Domácí Venancio se sice dostal do zakončení, ale brankář Cristiano měl snadnou práci.

7
    Ani z dalšího rohu domácí neudeřili, ale v úvodních minutách jsou nadále aktivnější.

5
    Hosté se sice ubránili, ale následně budou muset čelit dalšímu rohu.

4
    Tavares rozehraje rohový kop domácího týmu.

2
    Jako první se do útoku dostala hostující Coimbra, ale nic nebezpečného z toho nebylo.

1

Vitória FC Setúbal: Batista – Cabral, Sene, Venancio, Queiros – Horta, Tavares, Dani – Zequinha, Suk, Pedro
    Náhradníci: Raeder, Advincula, Pelkas, Rambe, Rolim, Santos, Schmidt

Academica de Coimbra: Cristiano – Esgaio, Capela (21. Santos) , Real, Nascimento – Alexandre, Mineiro, Piloto – Seco, Cisse, Lopes
    Náhradníci: Santos, Iago, Aderlan, Diallo, Marinho, N. Pedro, R. Pedro

Rozhodčí: Fábio José Costa Veríssimo – Pedro Mota, Pedro Felisberto.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve dvacátém kole portugalské nejvyšší soutěže nás čeká souboj mezi Vitórií Setúbal a Academicou de Coimbra. Domácí získali v předešlých devatenácti kolech pouze osmnáct bodů, což jim stačí jen na průběžné čtrnáctém místo. Hosté z Coimbry jsou na tom ještě hůře, jelikož mají pouhých třináct bodů a jsou jen o skóre mimo sestupové pozice. Alarmujícím faktem pro hosty je, že se jim v předchozích devatenácti kolech podařilo pouze jednou vyhrát. Zápasy Coimbry končí více než v 50% remízou. Potvrdí se tato zajímavá statistika i dnes, nebo se dočkáme vítěze?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.