Kladno – Liberec 5:0 (kont.) | HC Plzeň – Sparta 7:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:6 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 12.02.2015, 18:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek čtvrtečního večera. (20:41:42)

Mladá Boleslav se nakonec raduje z vítězství poté, co v prodloužení vstřelila krásnou branku.

60:48
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Krásná branka Mladé Boleslavi! Puk dostal před branku JAKUB KOTALA, jenž si krásně objel Dvořáka a střelou po ledě rozhoduje toto utkání! Asistence: Lukáš Volf

60:22
    Ke střele se dostal Matěj Hes, ale jeho rána skončila nad brankou.

60:05
    Puk je za boleslavskou brankou.

60:01

Ve třetí třetině jsme neviděli žádnou branku, ačkoliv měli hosté k dispozici čtyřminutovou přesilovku. Před námi je tedy prodloužení.

60:00

59:42
    Ke střele se ale nakonec dostali hosté, jejichž střelu vyrazil Dvořák.

59:25
    Piráti rozjíždějí nejspíše poslední akci třetí třetiny.

59:02
    Puk dostal před branku Lukáš Volf, odkud ale ideálně nezamířil.

58:28
    Petr Macháček zpoza branky hledal volné spoluhráče. Kotouč se nakonec odrazil od Růžičkovo betonů až k modré čáře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Petr Macháček ihned z trestné lavice ujel. Byl tísněn, a tak zakončil jen do betonů Růžičky!

57:15

57:03
    Nyní byli boleslavští nachytáni v ofsajdu. Ze čtyřminutové přesilovky najednou zbylo jen dvanáct sekund.

56:25
    Až nyní se po teči jednoho z hostů puk dostával za záda Dvořáka. Puk ovšem branku minul.

David Panuška

Branky a nahrávky: 25. Hierman (Dubeň, Huňady) – 25. Ďurač (Pořízek), 61. Kotala (Volf)

Piráti Chomutov: Dvořák (Lukeš) – Meliško, Hierman, Cestr, Dubeň – Procházka, Wágner, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Bednář, Janák, Kellerstein, Huňady, P. Macháček, Strunz, Chrpa
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Tůma, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Kokrment