Kladno – Liberec 5:0 (kont.) | HC Plzeň – Sparta 7:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:6 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 12.02.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů

Ode mne je to dnes ze Zlína vše, přeji Vám hezký zbytek večera. (20:38:16)

Je dobojováno! Tento velký boj nakonec ovládli Brňané, kteří nepustili Zlín ani jednou do vedení a v nervy drásajícím závěru udrželi těsné vedení.

60:00

59:57
    Hrazdira mohl jet sám na branku, puk mu ale uskočil.

59:50
    Puk ve střední třetině.

59:41
    Těsně vedle odkryté klece mířili hosté, je z toho icing.

59:26
    Domácí pálili ihned po buly, po zákroku Jekela je tu další mela.

59:22
    Hráči Brna šli na led v pěti, a jelikož sudí už hodil buly, mělo se trestat, nestalo se ale tak.

59:22
    Trenér Brna si ještě vyžádal oddechový čas.

59:22
    Brněnští vyhazují na zakázané uvolnění a ševci jdou do útočné třetiny v pěti, Haloda zůstává na střídačce.

59:02
    Hořanský zaváží puk do útočné třetiny.

58:36
    Kapitán Zlína Matula je potrestán za napadení, a jelikož si neodpustil hlučné nadávky a rány hokejkou, dostává ještě osobní trest a jde do kabiny.

58:00
    Domácím se ale nedaří si vypracovat šance.

56:58
    Ani rada z publika "Nežaluj" nezastavila rozhodčího v tom, aby Boltvanovi (KOM) udělil čtyři minuty za vysokou hůl. To je šance na vyrovnání pro domácí. Následně ještě sudí nabádá trenéra Brna, aby na něj při diskutování nesahal.

56:49
    Matula nahozením ze středního písma vybojoval vhazování v útočné třetině.

56:25
    Ihned poté ale vyhazují na icing hosté.

56:19
    Ševcům při přechodu do útočné třetiny odpískán ofsajd.

55:59
    Domácí v obranné třetině.

55:27

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 14. Dalajka (Matula, Stuchlík), 54. Matula (Stuchlík, Hrazdira) – 10. Dymáček (Pokorný), 24. Boltvan (Pokorný), 49. Pokorný (Kubeš, Dymáček)

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Andrýsek, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Gago, Hrazdira, Matula, Hladiš, Werbik.
    HC Kometa Brno: Jekel (Krček) – Cívka, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Kozel, Pokorný, Denk, Biolek, Nohel, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček, Ondráček.

Rozhodčí: Fiedler – Goňa, Wesley