Kladno – Hvězda Praha 2:1 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 4:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.)
HC Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Kometa Brno – Žďár n/S 9:2 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    A je hotovo. V početní výhodě se kotouč dostal k DANU PRZYBYLOVI, který překonal Kardinála a rozhodl tak o tom, že druhý bod zůstane v Třinci. Asistence: Jan Hladonik Filip Rufer.

62:08
    První zákrok na Kaluse ještě hostům prošel, ten druhý už ale ne. Kaláb vyloučen za krosček.

61:30
    Hosté se dostali do přečíslení, z něj ale Sojka nepálil přesně.

60:53
    Pastor z těsné blízkosti branky neuspěl.

60:29
    Pokus Ficka skončil u připraveného Kardinála.

60:01

Vítkovice v závěrečné třetině v přesilové hře pěti proti třem vyrovnali a protože další gól nepadl, bude za tři minuty následovat prodloužení.

60:00

59:40
    Oddechový čas pro domácí.

59:40
    Úmyslný ofsajd Vítkovic přesune hru před Kardinála.

59:16
    Baláž byl nachytán v ofsajdu a hra je tak přerušena.

57:58
    Na ledě došlo k potyčce a bude se vylučovat. Bílý a Kalus si odpykají dvě minuty za hrubost. Opět se bude hrát ve čtyřech.

57:11
    Oceláři mají kotouč v útočném pásmu, tam jej ale o něj hosté připravili.

56:08
    Oba týmy v plném počtu.

55:22
    Jeden z Ocelářů napálil pouze horní konstrukci.

54:08
    Zároveň je vyloučen také Papaj na dvě minuty za sekání. Bude se tak hrát ve čtyřech.

54:08
    A hosté půjdou znovu do čtyř. Za hrubost je vyloučen Vícha.

53:17

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 4. Molin (Kalus, Michálek), 29. Hladonik (Przybyla), 63. Przybyla (Hladonik, Rufer) – 1. Gřesík (Sojka), 51. Baláž (Gřesík, Vondál)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ochman) – Klocek, Radzienciak, Krzak, Michálek, Rufer – Najsar, Molin, Raška, Korčák, Przybyla, Kalus, Čmiel, Papaj, Indrst, Hladonik
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Juránek) – Kaláb, Bílý, Ficek, Šulák – Vojtovič, Beránek, Fridrich, Kylnar, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřesík, Sojka

Rozhodčí: Lotko – Puczok, Tomis