AC Milán – Empoli 1:1 (kon.) | Turín – Cagliari 1:1 (kon.) | Janov – Hellas Verona 5:2 (kon.)
Atalanta BC – Inter 1:4 (kon.) | Udinese – Lazio 0:1 (kon.) | AS Řím – Parma 0:0 (kon.)
Chievo – Sampdoria 2:1 (kon.) | Cesena – Juventus 2:2 (kon.)
Chievo Verona
2:1 (2:0)
UC Sampdoria
Neděle 15.02.2015, 18:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

90+4
    Romagnoli zastavil tvrdě Birsu a sudí opět tahá žlutou kartu.

90+4
    Dalším žlutým hříšníkem je domácí útočník Botta.

90+3
    Bizzari tak dlouho zdržoval s výkopem, až si vykoledoval žlutou kartu.

90+2
    Eto´o se výborně uvolnil na levé straně a dostal se k zakončení. Jeho technická střela jen o chloupek přelétla břevno domácí branky.
    Luis MURIEL - 2:1

90+1
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Nakonec to bude ještě drama! Eto´o výborným dloubnutím poslal míč před branku na nabíhajícího LUISE MURIELA, který lehkým ťuknutím do míče špičkou kopačky poslal balon za záda vybíhajícího gólmana Bizzariho.

82
    Hetemaj za svůj faul uviděl navíc od sudího žlutou kartu.

77
    Zraněný Frey musí být vystřídán. Do hry přichází Gamberini.

70
    Na centr z pravé strany si výborně naběhl Mesbah, jenž ale z gólové pozice v těžké pozici poslal míč pouze těsně vedle domácí branky!

67
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ezequiel Schelotto, přichází Federico Mattiello.

65
    dalším žlutým hříšníkem je hostující Acquah.

60
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Alberto Paloschi.

55
    Mesbah zajel tvrdě na půlicí čáře do protihráče a od sudího ihned vyfasoval žlutou kartu.

46
    První změna na domácí straně. Do druhé půle již nezasáhne Correa, který tak v prvním utkání za Sampdorii odehrál pouze první poločas. Na hřiště přichází jiný debutant, a to Luis Muriel.
    Riccardo MEGGIORINI - 2:0

39
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Pawel Wszolek chyboval ve středu plochy. K míči se dostal RICCARDO MEGGIORINI, jenž se rychlým sprintem přes polovinu hřiště dostal až ke střele, kterou umístil podél vyběhnuvšího brankáře Viviana. Chievo již vede dvoubrankovým rozdílem.
    Mariano IZCO - 1:0

2
    To je začátek! Střelou zpoza šestnáctky otevírá skóre dnešního zápasu MARIANO IZCO. Domácí celek, tak jde velmi rychlo do vedení.