Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
Admiral Vladivostok
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Avangard Omsk
Neděle 15.02.2015, 08:00 • Fetisov hall • KHL

Je konec! Admiral Vladivostok poráží Avangard Omsk 3:1!

Do první třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté, kteří byli po celý zbytek první části aktivnější. Domácí se dokázali prosadit až v 19. minutě, kdy se po krásné přihrávce Zubova prosadil Arťjom Zemčjonok.

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky! Už po dvou minutách poslal Admiral do dvojnásobného vedení Richard Gygne. O dvě minuty později ale snížil Alexandr Popov. Hra byla poté hodně vyrovnáná a nějaké větší šance jsme neviděli.

Ve třetí třetině dostali domácí ideální příležitost ke skórování – přesilovka 5 na 3. Tu využil střelou z mezikruží Ivan Glazkov. Omsk nějaké šance měl, ale výborný výkon v brance Admiralu podal Proskurjakov.

Admiral si tak připisuje velmi důležité vítězství a na osmý Jekatěrinburg ztrácí pouhý bod! Omsk zůstává na čtvrté pozici Východní konference.

Miroslav Blaťák (OMS) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:39

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) hokejového onlajnu se těším brzy nashledanou! (10:26:32)

60:00

59:29
    Bergfors se teď dostal k puku na levé straně, prázdnou branku však netrefil.

59:16
    Puk je ale ve středním pásmu.

58:57
    Omsk to zkouší v šesti! Barulin je na střídačce!

58:56
    Blaťák hned po buly vystřelil, puk byl někým tečován. Proskurjakov na puk zareagoval velmi dobře, ale i s trochou štěstí puk lapil.

58:50
    Admiral teď vyhodil puk na zakázané uvolnění. Následuje vhazování před Proskurjakovem.

58:21
    Pěrežogin to zkusil z levé strany, Proskurjakov jeho ránu vyrazil vyrážečkou.

58:11
    Oba týmy hrají v plném počtu!

57:31
    Zemčjonok teď našel krásnou přihrávkou před brankou volného Gyngeho! Ten zakončil, ale Barulin vytáhnul výborný zákrok!

57:04
    Ilja Zubov teď vystřelil bekhendem z pravé strany, Barulin jeho střelu vyrazil.

56:33
    Kalinin byl teď hodně tvrdě zastaven Glazkovem! Tento zákrok byl ale podle všeho čistý.

56:09
    Admiral Vladivostok si bere oddechový čas.

56:09
    Tak to je pro hosty hodně nepříjemné! Denis Paršin míří na trestnou lavici za mnoho hráčů na ledě.

56:07
    Admiral teď již podruhé v krátkém časovém sledu vyhazuje.

55:46
    Paršin to teď zkusil napřímo z pravé strany, Proskurjakov ale puk vyrazil.

55:15
    Hosté si ale zahrají přesilovku! Na trestnou lavici míří Shaun Heshka.

55:10
    Velmi nebzepčně teď vypálil Paršin, Proskurjakov ale svůj tým podržel a střelu vytěsnil mimo!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 19. Zemčjonok (Zubov, Bergfors), 22. Gynge (Heshka, Kolář), 49. Glazkov (Makarov, Lisin) – 24. Popov (Musatov, Kuljaš)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Osipov, Glazkov, Zemčjonok, Kuzmin – Bergfors, Gygne, Zubov (C) – Lisin, Makarov, Wandell – Ugarov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Sokolov, Sigarjov, Kuzněcov – Ivanov
    Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Chomickij, Kuljaš, Ljamin, Gončarov – Berdnikov, Pervušin, Volkov – Širokov, Paršin, Schutz – Pěrežogin, Kalinin (C), Gluchov – Musatov, Popov, Fiščenko – Semjonov

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Parfjonov, Tomilov