Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil ILJA KOVALČUK.

64:50
    Moses se teď prohnal jako rychlík přes Kalinina, až před Koskinena a domácí bek zatáhl za záchranou brzdu a podrazil amerického útočníka, ale ani tentokrát s tím rozhodčí nic mínit nedělají.

61:07
    SKA úplně přestalo bránit a obránce Vaananen se dostal sám před Koskinena, který však podržel SKA.

51:10
    Domácí se řítili dva na jediného obránce, ale přihrávka Ericssona na Kovalčuka neprošla přes obránce Jaakolu.

47:16
    Dvě minuty za podražení pro Semira Ben-Amora (JOK).

39:36
    V závěru třetiny ještě vyloučení, na dvě minuty za nedovolené bránění si odchází odpočinout český útočník Petr Koukal (JOK).

37:12
    Ketov skvěle narazil kotouč Šipačjovi, který v rychlosti vlétl do útočného pásma a z výhodné pozice trefil skvěle vyjetého Karlssona.
    LAJUNEN - 1:1

31:23
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Čtyři vteřiny stačili Jokeritu na využití přesilové hry! Vyhraná bule, dvě krátké přihrávka a přesná rána VILE LAJUNENA od modré se zastavila až v síti! Asistence: Linus Omark, Steve Moses.

31:19
    První vyloučení v dnešním utkání. Dvě minuty pro Tony Martenssona (SKA) za držení.

27:00
    Roman Červenka vybojoval kotouč na obránci Jokeritu a z výhodné pozice trefil pouze Karlssona.

22:06
    Koskinen vyrazil kotouč pouze nad sebe a ten si nejrychleji našel Poysti a bekhendem z velké blízkosti minul branku o centimetry.

20:15
    Hned v úvodu druhé třetiny se do skvělé střelecké pozice dostal Hagman a Koskinen musel vyrážet kotouč ramenem mimo branku.
    RUKAVIŠNIKOV - 1:0

17:47
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Teď už byl Karlsson bezmocný. Lehký nahozený kotouč ROMANA RUKAVIŠNIKOVA před brankou skončil až za zády překvapeného Karlssona! Asistence: Vadim Šipačjov.

16:50
    Skvělý Henrik Karlsson! Ilja Kovalčuk podržel kotouč a potáhl si ho až do ideální střelecké pozice, ale brankář Jokeritu mu skvěle zmenšil střelecký úhel a vychytal ho.

12:35
    Nikolaj Bělov dostal přihrávku mezi kruhy, kde zůstal úplně sám, ale svou ránu poslal mimo branku, obrovská šance SKA!

08:00
    Zatím vidíme velice otevřený hokej z obou stran, velikou chybu teď vytvořil Ohtamaa a sám před brankou se ocitl Viktor Tichonov, ale rána mu nesedla a skončila mimo třemi tyčemi.

07:25
    Dobré možnosti pro domácí, vyražený kotouč Karlssonem se snažil do sítě vrátit nejprve Červenka, ale pozorný Karlsson kotouč vyrazil, nicméně na hůl Kovalčuka, který z dobré pozice přestřelil branku Jokeritu.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 18. Rukavišnikov (Šipačjov), rozh. náj. Kovalčuk – 32. Lajunen (Omark, Moses)