Ottawa – Montreal 4:2 (kon.) | Chicago – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Calgary – Minnesota 2:3 (po pr.)
Colorado – Los Angeles 1:4 (kon.) | Edmonton – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Tampa 1:4 (kon.)
Anaheim Ducks
1:4 (1:0, 0:4, 0:0)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 19.02.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Krásné středeční ráno vám při sledování kanadsko-americké NHL přeje Miroslav Vozdecký. Dnes je na programu utkání mezi Anaheimem Ducks a Tampou Bay Lightning. Úvodní vhazování je v Honda Center naplánované na 4:00.

Borcům z prosluněné Floridy patří po devětapadesáti odehraných utkání třetí příčka Východní konference. Svěřenci trenéra Johna Coopera doposud získali šestasedmdesát bodů za pětatřicet vítězství (z toho čtyři v prodloužení) a čtyřiadvacet porážek (z toho šest v prodloužení). Bleskové se i nadále musí obejít bez trojice zraněných hráčů, mezi nimiž figuruje i Radko Gudas, kterého i nadále trápí koleno.

13. 2. 2015 Tampa Bay – St.Louis 3:6
    11. 2. 2015 Nashville – Tampa Bay 3:2 (PP)

I Kačeři z Anaheimu zažívají podařenou sezónu. Momentálně jim totiž patří druhá příčka Západní konference se ztrátou sedmi bodů na vedoucí Nashville. V sedmapadesáti utkáních vybojoval tým okolo kapitána Ryana Getzlafa sedmasedmdesát bodů za pětatřicet vítězství (z toho dvanáct v prodloužení) a dvaadvacet porážek (z toho sedm v prodloužení). Marodka týmu z okresu Orange Country momentálně čítá čtyři hráče – Frederika Andersena, Sheldona Souraye, Sami Vatanena a Matta Beleskeyho.

Poslední vzájemné zápasy:
    23. 11. 2013 Anaheim – Tampa Bay 1:0 (PP.)
    15. 11. 2013 Tampa Bay – Anaheim 5:1
    22. 2. 2012 Tampa Bay – Anaheim 3:2

Československá stopa v utkání:

Tampa Bay Lighting
    útočník Ondřej PALÁT (12+30)
    obránce Andrej ŠUSTR (0+7)

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Anaheim Ducks: Gibson (Bryzgalov) – Fowler, Lovejoy, Beauchemin, Stoner, Brewer, Manson – Maroon, Getzlaf, Perry – Smith-Pelly, Kessler, Palmieri – Cogliano, Rkell, Silfverberg – Etem, Thompson, Jackman

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskiy) – Hedman, Šustr, Barberio, Stralman, Garrison, Nesterov – Killorn, Stamkos, Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Connolly – Douin, Boyle, Morrow

Rozhodčí: Leggo, Devorski – Heyer, Cherrey.

00:01

00:21
    Domácí se hned od počátku pustili do aktivního napadání rozehrávky soupeře.

00:48
    První kontakt Andreje Šustra s kotoučem neskončil pro rodáka Z Plzně zrovna nejlépe. Poslal jej totiž na zakázané uvolnění.

01:54
    Cogliano posílal kotoučem před Bishopovu bránu, hostující beci ale dobře prostor před svým gólmanem pročistili.

02:24
    Smith-Pelly pálil z mezikruží z voleje. Jeho projektil byl však sražen do rohu kluziště.

02:56
    Lighting se osvobozují pouze lehkým nahození do středu kluziště. Ducks se dobývají zpátky do třetiny soupeře.

03:29
    Kučerov nahodil ze středního pásma kotouč za Gibsona, nikdo z jeho spoluhráčů ale nebyl dostatečně rychlý ani důrazný, aby jej dojel.

03:52
    Domácí se při přechodu přes útočnou modrou ocitli v ofsajdu.

03:59
    Connolly na druhé straně poslal kotouč až na zakázané uvolnění. Hra se vrací před Bena Bishopa.

04:17
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks vstoupili do zápasu aktivněji a po zásluze se dostávají do vedení. Kyle Kalmieri našel přesně zpoza brány v oblasti mezikruží Rickarda Rakella, který napálil kotouč na Bishopa. Z následné bezprostřední dorážky se navzdory tlaku bránících hráčů nadvakrát nebo natřikrát prosadil u pravé tyčky stojící PATRICK MAROON. Asistence: Rickard Rakell, Kyle Palmieri.
    Patrick MAROON - 1:0

04:51
    Rene Bourque si za hrubost vysloužil od sudích dvouminutový trest.

05:49
    Druhá přesilovková formace společně s Ondřejem Palátem aktivně kombinovala před Gibsonem. Mladík mezi třemi tyčemi však všech jejich pokusům odolal.

06:24
    Z pravého kruhu se do třetiny vřítil Steven Stamkos, přízemní střelou na zadní tyč ale na amerického mladíka v bráně Ducks nevyzrál. Neujala se ani jedna z dorážek, které následovaly.

06:39
    Ducks se vyhozením přes všechny čáry osvobozují. Přesilovka hostujícího výběru pomalu spěje ke konci.

07:13
    Fowler si velezkušeně počkal za útočnou modrou a obral o kotouč aktivního Stamkose.

07:26
    Další z útoků Tampy přerušil hvizd rozhodčích, jelikož se jednalo o ofsajd. Hráči si můžou na malou chvíli vydechnout, následuje totiž komerční přestávka.

07:42
    Po mírné strkanici v rohu kluziště se rozhodčí rozhodli vylučovat. Na trestnout lavici míří za držení Mark Barberio.

07:43
    Getzlaf se s kotoučem nemazlil a hned po vhazování jej vyslal na Bishopa. Americký gólman jeho pokus s klidem zlikvidoval.

08:11
    I tentokrát se ke střele propracoval kapitán domácího výběru. Bishopem měl ale výborný výhled a ránu Getzlafa z vrcholku pravého kruhu schoval do náručí.

08:37
    Killorn se zhostil v obrané třetině kotouč a dobrých dvacet sekund jej držel na své holi. Výtečná hra od kanadského útočníka Tampy.

08:57
    Další útočnou aktivitu Anaheimu navíc pozdržuje ofsajd.

09:26
    Po Hedmanově výtečné poziční hře míří kotouč opět přes celé hřiště až za Gibson.

09:43
    Beauchemin se zhostil kotouče a vybruslil si na modrou, odkud lehce nahodil puk na Bishopovu bránu. Ukázková defenzivní činnost hostujících hráčů ale umožnila americkému gólmanovi další jistý zákrok.

10:13
    Nádherný zákrok Gibsona, který se již poněkolikáté v dnešním utkání vyznamenal proti Stevenu Stamkosovi. Kapitán Tampy dostal zpoza brány nádhernou přihrávku do mezikruží, kde stál nikým nekrytý. Americký mladík v barvách Ducks ale předvedl ukázkový zákrok a ramenem vyrazil kotouč nad bránu.

11:03
    Z hole Fowlera zamířil kotouč na domácí střídačku. Následuje komerční přestávka.

11:41
    Cedric Paquette měl po přihrávce od hrazení přesně mezi kruhy další vyloženou šanci. Jeho tvrdý projektil však jen těsně minul levou tyčku Gibsonovy svatyně!

12:19
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Bishopem.

12:43
    Prudká Stamkosova přihrávka na Killorna byla zblokována mimo herní plochu. Rozhodčí vrátí kotouč do hry po pravici Gibsona.

12:58
    Barberio nahazoval od mantinelu kotouč před bránu. Domácí beci se ale zaskvěli dobrou činností v defenzívě.

13:36
    Jonathan Drouin projel do třetiny soupeře a lehkým bekhendovým nahozením zhruba od modré čáry prověřil Gibsonovu pozornost. Dojíždějící J. T. Brown se k dorážce nedostal.

14:21
    Druhá formace Tampy se nadvakrát snažila marně propracovat do pásma soupeře.

15:16
    Po obrovském minele Šustra ve středním pásmu jeli anaheimští sami ve dvou na Bishopa. Patrick Maroon se rozhodl pálit, jeho projektil však letěl několik centimetrů nad břevno branky.

15:34
    Po dalším závaru před americkým gólmanem ve službách Lighting a následné strkanici následuje komerční přestávka.

15:44
    Stamkos se šikovně u hrazení ujal kotouče a vysvobodil své spoluhráče.

15:58
    Útočná aktivita Lighting nicméně měla pouze jepičí život.

16:13
    Tampa střídá, na led naskakuje druhá útočná formace Tampy s Ondřejem Palátem na levém křídlu.

16:39
    Vysunutým forčeking ale dělají Ducks rozehrávce hostů obrovské problémy.

17:11
    Silferberg vyslal z pravého křídla lehkou přízemní střelu na Bishopa. Americký gólman s číslem 30 měl mezi třemi tyčemi více než dobrý výhled a tak lehký pokus švédského forwardu pokryl.

17:34
    Boyle se bil za bránou Gibsona o kotouč statečně, na udržení pásma to přesto nestačilo.

17:58
    Ani jeden z týmů se v posledních minutách není schopný na delší časový interval usídlit v pásmu soupeře. Většinou se po jedné střele stěhuje hra na druhou stranu.

18:35
    Zajímavá akce se rýsovala před Bishopem, když se Ducks z ničeho nic dostali do přečíslení dva na jednoho. Střela Kyle Palmieriho z pravého kruhu byla ale na poslední chvíli zblokována.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:52
    Úvodní dějství se dohrává před Bishopem. Americký gólman si však již další zákrok nepřipíše.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První dvacetiminutovka střetnutí mezi Kačery z Anaheimu a Blesky z Tampy přinesla zajímavou podívanou plnou šancí na obou stranách. Jediný gól však prozatím dokázali vsítit domácí hráči, kteří zásluhou Patricka Maroona přetavili tlak z úvodu zápasu ve vedení. Prostřední část začne přibližně v 5:01, nenechte si ji ujít!

20:01

20:18
    Nestorov pozdravil tvrdou ránou od modré Gibsona. Americký gólman si hned na úvod třetiny připsal slušný zákrok.

20:36
    Rychlý útočný přechod a střela Beauchemina amerického gólmana ve službách Lightning nepřekvapila

21:22
    Šustr s Hedmanem rozjeli další útočnou akcí Blesků. Ta byla ovšem zastavena ještě před přechodem útočné modré.

21:48
    Rene Bourque se probíjel statečně přes dva hráče, ke střele se však neprobil.

22:13
    První formace Tampy roztočila v pásmu Kačerů pořádný kolotoč. Stamkos ani Callahan se však prosadit nedokázali, a tak na výsledkové tabuli nadále svítí skóre ve prospěch domácího výběru.

22:58
    Ducks se osvobozují vyhozením přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

23:24
    Garrison vyslal od modré čáry kotouče na Gibsonovu bránu, jeho pokus byl ovšem zblokován. Střelou z oblasti mezikruží se následně neprosadil ani Cedric Paquette.

23:48
    První střelou ve druhé dvacetiminutovce se po Kučerově nahrávce prezentoval od modré Andrej Šustr. Gibson ale předvedl jistý zákrok a jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

24:01
    Jonathan Drouin se prořítil do útočného pásma příliš rychle. Jeho výlet přibrzdil hvizd rozhodčích.

24:31
    Tampa právě vstřelila branku!
    Sílící tlak hostující výběru vyústil ve vyrovnávací gól. Brian Boyle napálil kotouč směrem ke Gibsonově bráně. Do jeho projektilu však stačil ještě předtím, než doletěl k americkému gólmanovi, strčit hůl ANTON STRALMAN. Skákající kotouč, který změnil původní směr, nakonec doputoval až za záda amerického mladíka mezi třemi tyčemi. Asistence: Brian Boyle, Jonathan Drouin.
    Anton STRALMAN - 1:1

24:59
    Lightning vstřelený gól zřejmě dostatečně neuspokojil. Hosté i nadále ohrožují Gibsonovu bránu.

25:55
    A hosté jdou dokonce do vedení poté, co se po vyhraném vhazování dostal ke kotouči Garrison, který vypálil od modré. Puk se od Gibsona odrazil k Ondřeji Palátovi, který jej bleskurychle a hlavně přesně naservíroval na hokejku TYLERA JOHNSONA. Ten již neměl sebemenší problém dopravit puk do sítě. Asistence: Ondřej Palát, Jason Garrison.
    Tyler JOHNSON - 1:2

27:02
    Po delší době se hra přesunula před Bishopa, který předvedl jistý zákrok. Po něm následuje komerční přestávka. Ducks mají tak alespoň malou chvíli, aby vstřebali dva obdržené góly.

27:30
    Převaha Tampy ve druhé periodě je zatím více než znatelné. Po vyrovnaném prvním dějství mají Lighting na svém kontě již dvacet střel, zatímco Ducks pouhých devět.

28:03
    Hosté jsou zcela očividně při chuti. Z na první pohled beznadějně vyhlížející akce vytěžil dotírající Ryan Callahan vhazování v útočném pásmu.

28:29
    Filppulovi sjel kotouč z hole, Tampa přišla o útočné pásmo.

29:01
    Andrej Šustr výborně zapracoval ve střední třetině a zažehnal rýsující se nebezpečí.

29:47
    Druhá formace se opět propracovala až před Gibsona. Čtyřiadvacetiletý Tyler Johnson pálil po nahrávce jednoho ze spoluhráčů přímo do náruče připraveného gólmana.

30:13
    Callahan se společně se Stamkosem marně snažili zhostit kotouče za domácí bránou.

30:34
    Lehké nahození J. T. Browna schoval před najíždějícími hráči Gibson pro jistotu do lapačky. Následuje komerční přestávka.

30:55
    Vysunutý forčeking dělá domácím značné problémy při rozehrávce.

31:16
    Bishop nemusel navíc už dobrých pět nebo sedm minut vůbec zasahovat. Tak moc dominantní Tampa momentálně je.

31:45
    A co víc, Kačeři poslali kotouč z vlastní třetiny až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Gibsonem.

31:57
    Lehké Stralmanovo nahození poklidili za vlastní bránou domácí beci. Anaheim se pokusí propracovat do pásma soupeře.

32:17
    Zakázané uvolnění i na druhé straně. Připíše si konečně i Bishop nějaký zákrok?

32:24
    Clayton Stoner vyslal od modré čáry načechraný projektil. Nikdo ze spoluhráčů jej ovšem před hostujícím brankářem nedokázal ztečovat.

32:43
    Getzlaf dost zoufale vypálil od hrazení. Jeho rána zamířila nicméně mimo tři tyče.

33:20
    Nesterov hrál puk již ze středního pásma. Proto musel být hráčům Lightning odpískán ofsajd.

33:52
    Po sérii náhodných odrazů a ztrát se puk dostal na holi Fowler, který se s kotoučem nemazlil a napálil jej přímo na bránu. Bohužel pro domácí fanoušky nesrovnal svá mířidla zcela přesně.

34:43
    Na druhé straně minul z dobré pozice J. T. Brown. Gibson nemusel tentokrát zasahovat.

35:13
    Ve středu hřiště se strhla potyčka mezi Brownem a jedním z domácích hráčů. K pěstní výměně názoru však nedošlo, jelikož sudí roztrhli rozohněné hokejisty včas.

35:20
    Následuje komerční přestávka.

35:41
    I třetí formace Tampy motá hlavy domácím beků. Přesto se Ducks alespoň na malou chvíli osvobodili.

36:05
    Po přesné Šustrově nahrávce se ke střele z mezikruží propracoval Killorn. Dostatečně vyjetý Gibson ale jeho projektil ukryl s poklidme do náruče.

36:47
    Stamkos si bleskurychle narazil kotouč s Nestorovem. Přízemní střelou ale minul pravou tyč Gibsonovy svatyně!

37:01
    Z následného protiútoku zahrozili i domácí. Rene Bourque, který jel sám na Bishopa, však netrefil bránu.

38:05
    Necelé dvě minuty před koncem prostřední části navyšuje NIKITA KUČEROV vedení hostů, když ztečoval tvrdý projektil, který od modré vyslal Anton Stralman. John Gibson si při závaru na brankovišti smolně srazil kotouč do vlastní svatyně. Asistence: Anton Stralman, Ondřej Palát.
    NIKITA KUČEROV - 1:3

38:51
    Nepřesnou nahrávkou se domácí vyhnali z obraného pásma Lightning.

39:01
    Ohlášená poslední minuta druhého dějství. Tampa nemá dost a nadále aktivně napadá rozehrávku soupeře.

39:40
    A ještě před sirénou se prosazuje i kapitán hostů STEVEN STAMKOS, který obdržel od Alexe Killorna nádhernou přihrávku k levé tyči. Osamocený kanadský útočník se z takovýchto pozicí běžně nemýlí. Asistence: Alex Killorn, Andrej Šustr.
    Steven STAMKOS - 1:4

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Ve druhé třetině měli Cooperovi svěřenci znatelně navrch. Gibson musel čelit celkem dvaceti střelám, z nichž celkem čtyři skončili až za jeho zády. Dost výraznou stopu zanechali na ledě v prostřední části i čeští hráči. Ondřej Palát si dvě asistence, Andrej Šustr jednu. Pokud chtějí domácí Kačeři zvrátit nepříznivě se vyvíjející stav, musí v závěrečné dvacetiminutovce předvést minimálně o sto procent lepší výkon, než tomu tak bylo v proběhnuvší periodě.

Závěrečné dějství začne 5:58, nenechte si jej ujít!

40:01

40:39
    Druhá formace ztratila při útočné aktivitě kotouč. Anaheim následně zahrozil, avšak Bishop odolal pokusu Lovejoye i Cogliana.

41:07
    Collorne ztratil ve středním pásmu kotouč, jeho spoluhráči jej však při následném výpadů domácích dokázali dobře zastoupit.

41:45
    Aktivní forčeking hostujícího výběru vyústil ve střelu J. T. Browna, kteoru Gibson schoval do náruče.

42:18
    Ryan Kessler se střelou hodně otálel a tak není překvapením, že puk napálil pouze do připraveného Bishopa.

42:56
    Johnson šikovně protečoval kotouč do pásma soupeře. Následně však Lightning u puk za Gibsonovou svatyní přišli.

43:15
    Hra je po zakázaném uvolnění domácího výběru přerušena.

43:15
    Beauchemin na poslední chvíli strčil holi do tvrdé rány Andreje Šustra. Český bek až na jednu minelu v úvodním dějství hraje výborný zápas.

43:55
    Fowler se probíjel před branku. Tam však tvrdě narazil na Callahana, který jej odstavil od kotouče.

44:10
    Hra je přerušena poté, co na Gibsona spadla klec.

45:26
    Urputný boj o kotouč za Gibsonovou bránou skončil lépe pro domácí.

46:00
    Hodně frustrovaný Smith-Pelly ťukl do Bishopa poté, co měl americký gólman puk jasně pod kontrolou. Před bránou Tampy se následně strhla velký potyčka.

46:00
    A právě viník celé potyčky Devante Smith-Pelly míří na trestnou lavici, kde stráví dvě minuty za hrubost.

46:26
    Kačeři se zatím brání úspěšně. Již dvakrát vyhodili kotouč přes všechny čáry.

47:18
    Filppula hledal v ohni Palátovu holi. Domácí obránci však dobře zapracovali a český útočníka odstavili od kotouče.

48:04
    Do dvou solidních příležitostí se v oslabení dostali domácí Kačeři. Naposledy zahrozil Getzlaf, který dostal nahrávkou zpoza brány od Perryho. Kapitán domácího výběru však přestřelil Bishopovu svatyni.

48:43
    Před Gibsona se probil Drouin, střelou z bezprostřední blízkosti ale nemohl amerického gólmana ve službách Ducks překvapit.

49:23
    Více střel léta v posledních minutách na Bishopa. Naposledy prověřil pozornost tampského gólmana střelou z voleje z oblasti mezikruží Ryan Kessler.

49:25
    Hned po útočném výpadu Anaheimu následuje komerční přestávka.

49:31
    Hned po vhazování se domácí propracovali k dalšímu střeleckému pokusu. Bishop ale na brankovišti čaruje.

49:36
    Cogliano se snažil z otočky opět vypálit, hostující beci si ale tentokrát zkušeného kanadského forwarda pohlídali.

50:28
    Cogliano našel Thompsona na pravém kruhu, ten nicméně přes obránce nevypálil přesně.

50:48
    Tlak do branky Lightning i nadále pokračuje. Kačeři hrají ve třetí třetině o poznání lépe.

51:21
    Lovejoy se snažil propracovat do třetiny podél mantinelu, jeho výlet však bleskurychle skončil.

51:51
    Kučerov pouze na malou chvíli útočným výpadem zbrzdil aktivitu Anaheimu.

52:21
    Hedman po spolupráci s Drouinem nahodili kotouč do pásma soupeře. To bylo ovšem ze strany Tampy opět vše.

52:46
    Brian Boyle se pokusil rozpohybovat trošku ospalou hru hostujícího výběru. Bohužel ale vletěl do pásma soupeře ještě dřív, než se tam dostal kotouč. Proto byli rozhodčí nucení odpískat ofsajd.

52:46
    Po něm následuje jedna z posledních komerčních přestávek dnešního utkání.

53:12
    Paquette od mantinelu nahazoval puk před bránou. Tam se i k překvapení všech objevil z druhé vlny najíždějící Nesterov. K dorážce se ovšem nedostal.

54:11
    Hra je přerušena ve středním pásmu, následuje další komerční pauza.

54:11
    Patrick Maroon osekával Ryana Callahana, za což si vysloužil dvě minuty.

54:32
    Kessler dostal v oslabení nádhernou přihrávku před bránu, z bezprostřední blízkosti ovšem Bishopa nepřekonal.

54:34
    Při střeleckou pokusu byl nicméně hostován Tylerem Johnsonem, který dostává taktéž dvouminutový trest. Počet sil na ledě se tedy vyrovná.

54:43
    Lighting poslali kotouč přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.

54:59
    Bishopova brána opět v ohrožení, avšak ani Getzlaf na výtečného amerického gólmana ve službách Tampy z bezprostřední blízkosti nevyzrál.

55:45
    Útočná aktivita Lightning ztroskotala krátce za útočnou modrou. Hra se vrací zpátky do pásma hostů.

56:00
    Kyle Palmieri dostal nádhernou přihrávku zpoza brány přesně do mezikruží. Z nadějné pozice ovšem zamířil pouze do náruče tampského brankáře.

56:09
    Ducks ukupují v pěti pásmo soupeře, Tampa bude ještě malou chvíli ve čtyřech.

56:37
    Fowler vypálil od modré čáry, odražený kotouč se snažil hned poté na Bishopovu bránu jeden z hráčů Anaheimu, jeho projektil byl však zblokovaný.

57:37
    Kessler operuje s kotoučem v rohu kluziště.

57:45
    Lovejoy střelou od modré vyprášil pouze Bishopovy betony. Americký gólman Lightning předvádí ve třetí části vskutku fenomenální výkon.

58:19
    Útočná aktivita Kačerů ani nadále neustává, nutno však podotknout, že kromě Bishopoda odvádající výtečnou práci i hostující beci.

59:00
    Ohlášena poslední minuta dnešního dějství.

59:25
    Anaheimští mají ve střední třetině kotouč pod kontrolou. Nikam už nespěchají...

59:46
    Silfverberg se vydal pravděpodobně na poslední útoční výlet v dnešním v zápase. Svojí střelou z mezikruží ovšem trefil pouze brusle prvního bránícího hráče.

60:00

Přestože byli Kačeři ve třetí třetině o poznání aktivnější, především kvůli výtečně odehrané druhé třetině si svěřenci Johna Coopera odvážejí z ledu Honda Center dva body do tabulky Východní konference. V utkání zanechali znatelnou stopu i čeští hráči Lightning. Ondřej Palát si připsal dvě asistence, Andrej Šustr jednu.

Dnešní utkání navštívilo 17 284 diváků.

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám hezký čtvrtek. (07:01:38)

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 5. Maroon (Rakell, Palmieri) – 25. Stralman (Boyle, Drouin), 26. Johnson (Palát, Garrison), 39. Kučerov (Stralman, Palát), 40. Stamkos (Killorn, Šustr)

Rozhodčí: Leggo, Devorski – Heyer, Cherrey

Diváci: 17 284