Havlíčkův Brod – PZ Kladno 8:3 (kon.) | Mountfield HK – Přerov 8:5 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 5:4 (kon.)
Karlovy Vary B – Litoměřice 4:0 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
8:3 (2:0, 2:1, 4:2)
PZ Kladno
Neděle 22.02.2015, 11:00 • ZS Kotlina • Liga juniorů

To je ode mne pro dnešek z Kotliny vše, tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního dne. (12:47:36)

Třetí třetina byla na góly nejbohatší, i tento úsek hry však patřil Rebelům a díky tomu i celá zápas. Nejprve se trefil Tomáš Ludvík, po něm snižoval Roman Jabůrek, následně ale pálili zase domácí, úspěšnými střelci byli znovu Tomáš Ludvík a Jiří Drobný. Kladno poté ještě jednou snížilo zásluhou Davida Bodora, na tento gól však ještě reagoval Václav Motl a stanovil tím konečný výsledek utkání. Čtyřmi góly se blýskl Tomáš Ludvík, jenž navíc přidal jednu asistence, pět gólů svým spoluhráčům připravil David Pazourek.

60:00

59:36
    Dominik Kittler posunul puk na Martina Poláka, jehož bekhendový pokus ukořistil Roman Melančin a černý kus gumy třímá ve své lapačce.

57:44
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí na obdrženou branku ale odpovídají stejnou mincí! Puk putoval od Davida Pazourka přes Tomáše Ludvíka až k VÁCLAVU MOTLOVI, jenž dostal puk do hostující klece! Asistence: Tomáš Ludvík, David Pazourek.

56:51
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté nabídnutou možnost využívají a snižují na rozdíl dvou branek! Po přihrávce Petra Veselého se prosadil DAVID BODOR! Asistence: Petr Veselý, Matěj Libecajt.

56:31
    Přesilová hra pro hosty. Vyloučen hráč domácích (HBR).

56:00

55:58
    Puk se po odrazu dostal do ochranné sítě.

55:40
    Petr Spáčil zakročil lapačkou po střele Kladna z mezikruží.

55:02
    Také Rebelové zahrozili v početní nevýhodě, Tomáš Ludvík z pravé strany nabízel puk před bránu Jaromíru Vlčkovi, kterého zastavil až povedený zákrok Romana Melančina.

54:23
    Hosté v plném počtu a budou tak hrát přes minutu a půl dlouho trvající přesilovou hru.

54:00
    Martin Polák (HBR) dostává 2 minuty za sekání a počet hráčů na ledě se vyrovná.

53:28
    Rebelové kombinovali podél mantinelu, hosté se ale dokázali osvobodit.

52:23
    Domácí si zahrají v početní výhodě, do otevřených dvířek na trestné lavici zamířil Tomáš Krejčík (KLP).

52:05
    Walter Christl střílel přes obránce, puk byl ale sražen do ochranné sítě. Jal Lobo si z tohoto souboje odnáší krvavý šrám v obličeji.

48:08
    S góly se nyní roztrhl pytel a červené světlo opět svítí za Romanem Melančinem! Puk od Tomáše Chlubny putoval k JIŘÍMU DROBNÉMU, který se trefil podruhé v tomto utkání a zvýšil náskok domácích na rozdíl pěti branek! Asistence: Tomáš Chlubna.

46:49
    Rebelové ovšem bleskově odpovídají! Již počtvrté zafungovala spolupráce mezi Davidem Pazourkem a TOMÁŠEM LUDVÍKEM, který usměrnil puk za záda Romana Melančina! Asistence: David Pazourek.

45:27
    Hostům se podařilo snížit, když Rebely uzamkli před jejich bránou a opakovaně se dostávali k dorážkám. Petr Spáčil si počínal proti několika pokusům úspěšně, poté se ale kotouč odrazil k ROMANU JABŮRKOVI, jenž měl před sebou už jen odkrytou část klece! Asistence: Tomáš Krejčík.

44:29
    Jiří Drobný svižně vypálil z pravé strany, hostující gólman puk vytěsnil ramenem, kotouč však i přesto zazvonil na horní tyč!

43:40
    Rebelové se ve třetí třetině museli zatím hlavně bránit, ale jsou to oni, kdo udeřil! David Pazourek předložil kotouč TOMÁŠI LUDVÍKOVI, který se v tomto utkání trefil již potřetí a dovršil tak svůj hattrick! Asistence: David Pazourek.

43:20
    Jakub Bednár z mezikruží poslal puk na bránu, Martin Srpek ještě znepříjemňoval domácímu gólmanovi práci, Petr Spáčil ale dokázal černý kus gumy schovat pod lapačku.

42:19
    Michal Semrád se napřáhl ke střele na modré čáře, puk ovšem nezamířil mezi tři tyče.

41:44
    Rebelové neprošli přes obranný val na modré čáře a musí se znovu bránit.

40:48
    David Bodor hledal před bránou Richarda Lachmana, který ale bekhendem nedokázal puk usměrnit na bránu.

40:13
    Domácí soupeře obrali o puk, následná rozehrávka ale skončila zakázaným uvolněním.

40:03
    Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrálo Kladno.

40:01

Obě družstva jsou na ledě, třetí třetině již nic nebrání v tom, aby mohla začít.

Ve druhé části hosté přidali a nedovolili svému soupeři takovou převahu a dokázali dokonce snížit na rozdíl jediné branky, když se dokázal prosadit David Bodor. Jenže Rebelové v samotném závěru druhé části dvakrát udeřili a zvýšili tím své vedení. Nejprve se trefil Tomáš Ludvík, po něm se mohl radovat Tomáš Chlubna. Hosté se tak budou muset otřepat z gólu do šatny, třetí třetina začne přibližně ve 12:12.

40:00

39:52
    Rebelové si své góly nechali do samého závěru druhé třetiny a vedou již o tři branky! Petr Kuchta poslal dopředu TOMÁŠE CHLUBNU, jenž z mírného úhlu na pravé straně střelou zápěstím o tyč nedal Romanu Melančinovi šanci! Asistence: Petr Kuchta.

39:02
    Petr Kuchta se dostal ke střele z mezikruží, tento pokus však hostující gólman vyrazil ramenem.

38:45
    Rebelové svému soupeři unikají opět na dvoubrankový rozdíl! David Pazourek stál sám před hostujícím gólmanem, který si proti němu vyjel, ale na druhé straně se objevil úplně volný TOMÁŠ LUDVÍK, jemuž nedělalo potíže zamést puk do zcela odkryté klece! Asistence: David Pazourek, Ondřej Hlídek.

38:30
    Petr Veselý našel mezi kruhy Davida Bodora, jenž se svým blafákem vyhnal až za bránu.

38:06
    Patrik Málek nahodil kotouč do útočného pásma, tam se jej ale ujímá obrana Kladna.

37:26
    Nepřesná rozehrávka Havlíčkova Brodu znamená jen zakázané uvolnění.

36:59
    Roman Melančin nejprve lapačkou zneškodnil střelu Václava Motla, následně po vhazování levým betonem vykopl pokus Martina Poláka.

36:51

36:23
    Tomáš Chlubna se napřáhl ke střele na vrcholku pravého kruhu, hostující gólman však puk vyrazil.

36:05
    Václav Motl vypálil od modré čáry, Roman Melančin puk uklidil do své lapačky.

35:32
    Ve vlastním oslabení se ovšem dopředu dostal Roman Jabůrek, jenže z mezikruží nedokázal trefit bránu.

34:51
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá Jakub Bednár (KLP) na 2 minuty za vražení na hrazení.

34:41
    Petr Kuchta se protáhl středem hřiště a na levé straně tušil přítomnost Tomáše Chlubny, kterému ale chyběly dva kroky, aby na kotouč dosáhl.

34:26
    Nahození domácích končí v lapačce připraveného Romana Melančina.

33:20
    Teď už se hosté ale dokázali prosadit a dostávají se Rebelům na dostřel! Walter Christl svojí přihrávkou našel DAVIDA BODORA, jenž z prostoru levého kruhu dokázal překonal domácího gólmana! Asistence: Walter Christl.

32:44
    Obrázek hry se však oproti první třetině trochu změnil, hosté se dostávají více dopředu, domácí obrana je ale úspěšně tlačí k mantinelu.

31:48
    Tomáš Chlubna se dostal dopředu a jeho prudká střela zápěstím trefila horní tyč Melančinovy klece!

31:21
    Tomáš Krejčík dostal dobrou přihrávku skrz brankoviště k pravé tyči domácí svatyně, Petr Spáčil se však stihl rychle přesunout a puk vykopl pravým betonem.

30:18
    Ondřej Hlídek zblízka tečoval puk, Roman Melančin však na tuto změnu směru stačil zareagovat a puk končí v jeho náručí.

29:57
    Postup Kladna vpřed byl zastaven píšťalkou sudího, který předpažuje na znamení ofsajdu.

29:31
    Patrik Málek se dobře uvolnil a mohl jít do přečíslení dva na jednoho, byl však tísněn kladenským obráncem, který mu nedovolil zakončení ani přihrávku.

28:35
    Tomáš Chlubna spěchal za odraženým pukem na modré čáře blíže k hostující klecí, dříve ale u něj byli obránci Kladna.

27:14
    Pohledná kombinace Rebelů, když Václav Motl rychle vyvezl puk do útočného pásma, vyměnil si kotouč s Ondřejem Hlídkem a následně hledal u vzdálenější tyče Davida Pazourka, do přihrávky ale vložil hůl hostující obránce a tak havlíčkobrodský útočník zakončit nedokázal.

26:59
    Petr Spáčil nalezl puk ve své lapačce po střele hostů z pravé strany.

26:21
    Dominik Kittler pronikal do útoku po pravém křídle, v třetině Kladna byl ale puku zbaven.

25:59
    Další technický přestupek, kladenští hokejisté opět pokazili přechod modré čáry a píská se ofsajd.

25:49
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

25:38
    Útok Kladna je zastaven ofsajdem.

25:21

24:55
    Pavel Fikáček si sjel na střed hřiště, střela se mu ale nepovedla. Následně ještě dokázal přihrát svému spoluhráči u levé tyče domácí klece, který ovšem jenom vyprášil Spáčilovy betony.

24:33
    Hosté se cpali před brankoviště, Petr Spáčil se v něm však roztáhl a schoval puk pod svoji lapačku.

24:04

23:21
    Petr Kuchta (HBR) to ovšem přehnal se svoji aktivitou a dostává 2 minuty za sekání.

23:21
    Tvrdou ránou z levé strany se prezentoval Jiří Drobný, Roman Melančin však puk udržel ve svém náručí.

22:55
    Hosté se dobře brání a nepouštějí Rebely do pásma.

22:36
    Rebelové chvíli kombinovali v útočném pásmu, poté ale kotouč vybojoval Tomáš Krejčík a vyhodil jej přes všechny čáry.

22:04
    Walter Christl (KLP) dostává dvouminutový trest za hákování.

21:34
    Hosté mají puk na holi za svojí klecí a připravují si rozehrávku.

20:42
    Petr Spáčil předvedl zákrok vyrážečkou po střele hostů z pravé strany.

20:03
    Úvodní buly druhé třetiny na své hole získali domácí.

20:01

Oba celky jsou na ledě, druhá třetinu může začít.

Od začátku první třetiny hýřili lepším pohybem domácí a častěji trávili čas v útočném pásmu, čehož brzy dokázali využít a zásluhou Tomáše Ludvíka se dostali do vedení. V dalším průběhu Rebelové své vedení ještě navýšili, když se přesně trefil Jiří Drobný. Další třetina začne přibližně v 11:27.

20:00

19:31
    Tomáš Krejčík vystřelil zápěstím z vrcholku levého kruhu, Petr Spáčil puk jen vyrazil ramenem před sebe, k odraženému kotouči se ale jako první dostal Michal Semrád a uklidnil tím tuto situaci.

18:39
    Jakub Bednár prokázal šikovné ruce a po několika kličkách ve středu útočného pásma našel přesnou přihrávkou Romana Jabůrka, jenž ale svoji střelou trefil pouze brusle havlíčkobrodského obránce.

18:05
    Hostující strážce svatyně ukryl puk ve svém náručí po střele domácího celku z levé strany.

17:28
    Dušan Mendl zachytil na modré čáře pokus o vyhození hostů, jeho rychlá přihrávka zpět před bránu ale postrádala potřebnou přesnost.

16:41
    Michal Semrád nahodil puk do útočného pásma, tam jej ale vybojovala hostující obrana.

15:54
    Aleš Kadlec pronikal dopředu podél levého hrazení, tam byl ale zastaven tělem domácího beka.

15:31
    Domácí vyhodili puk až na zakázané uvolnění.

14:48
    Roman Jabůrek sebral odražený kotouč v pravém kruhu a hledal před bránou své spoluhráče, puk ale dokázal zastavit Dušan Mendl holí položenou na led.

12:45
    A Rebelové navyšují své vedení a utíkají svému soupeři na rozdíl dvou branek! Tomáš Chlubna z levé strany krásnou přihrávkou našel u protější tyče JIŘÍHO DROBNÉHO, který se zde objevil po objetí brány a mohl pohodlně uklidit puk za záda kladenského gólmana! Asistence: Tomáš Chlubna, Petr Kuchta.

12:09
    Jiří Drobný se pokusil vystřelit přes obránce z vrcholku pravého kruhu, trefil ale jeho brusle a puk se odrazil do rohu kladenského pásma.

11:51
    Puk je v moci hostujícího gólmana po střele Havlíčkova Brodu z pravé strany.

11:19
    Ondřej Hlídek mohl využít chybné rozehrávky hostů, jeho bekhendový pokus z mezikruží ale bránu minul.

11:06
    Znovu se píská zakázané uvolnění, tentokrát se jím ale provinili hostující hráči.

10:46
    Jaromír Vlček hledal přihrávkou přes celé hřiště Martina Poláka, puk ale doputoval až na zakázané uvolnění.

10:19
    Hosté puk nahodili na domácí klec a Petr Spáčil kotouč raději ponechal ve své lapačce.

09:48
    Hosté mají teď více puk na svých hokejkách, neúspěšně se ale prodírají skrz domácí obranu.

09:18
    Domácí gólman si připisuje další zákrok betonem proti střele Kladna z pravé strany.

08:24
    Patrik Novák prověřil domácího gólmana střelou z mezikruží, Petr Spáčil puk dokázal zastavit.

07:46
    Richard Lachman dostal přihrávku na pravou stranu a bleskově se prohnal přes polovinu hřiště, následně chtěl najít na protější straně najíždějícího spoluhráče, ke kterému se ale kotouč přes hokejky domácích beků nedostal.

05:51
    Domácí svoji aktivitu dokázali přetavit v gól a zaslouženě se ujímají vedení, když se dokázal prosadit první havlíčkobrodský útok! Od Davida Pazourka putoval puk k TOMÁŠI LUDVÍKOVI, jenž zblízka překonal hostujícího gólmana! Asistence: David Pazourek.

05:44
    Zakázané uvolnění Kladna.

05:21
    Z pravého kruhu tvrdě vypálil Martin Srpek, puk se po zákroku betonem odrazil k Jakubu Bednárovi, který však střelu nasměroval přesně do připraveného Petra Spáčila, který se stihl přesunout.

04:46
    Další kotouč po střele domácích končí v lapačce hostujícího brankáře a bude se vhazovat po jeho pravici.

04:16
    Po střele Tomáše Chlubny z levé strany se k dorážce cpal Jiří Drobný, na puk ale nedosáhl.

03:51
    Pavel Fikáček poslal tvrdou ránu na domácí klec, puk ale skončil v lapačce domácího muže s maskou.

03:26
    Petr Kuchta hledal dlouhou přihrávkou Tomáše Chlubnu, který ale na puk nedosáhl a kotouč končí v moci hostujícího gólmana.

03:02
    Dopředu se dostalo Kladno, Petr Spáčil ovšem nemusel zasahovat.

02:17
    Jan Lobo dostal přihrávku na modrou čáru a pokusil se zápěstím vystřelit, trefil však pouze bránícího hráče a puk byl tedy sražen do rohu.

01:34
    Martin Polák vyvezl puk po pravé straně a z prostoru kruhu vystřelil, kladenský strážce svatyně se však s tímto pokusem dokázal poradit.

01:16
    Jakub Bednár se proháčkoval až mezi kruhy, puk mu ale sklouzl z hole, a tak Petra Spáčila neohrozil.

00:54
    Gólman hostů nyní podržel puk ve svém náručí po střele Rebelů z levé strany.

00:27
    Vše je již v pořádku a střelu Tomáše Chlubny z levé strany hostující brankář vyrazil svými betony.

00:03
    Domácí vyhráli úvodní vhazování a nastěhovali se do útočného pásma, na zimním stadionu se však nerozběhla časomíra.

00:01

HC Rebel Havlíčkův Brod: Spáčil (Zelený) – Lobo "A", Motl, Semrád, Vlček, A. Němec, Mendl, M. Němec – Hlídek, Ludvík "C", Pazourek – Drobný, Kuchta "A", Chlubna – Kittler, Polák, Málek.

PZ Kladno: Melančin – Novák, Libecajt, Krejčík, Fikáček, Keller, Christl, Veselý "C", Kadlec, Vostárek, Plihl, Bodor, Bednár, Srpek, Jabůrek, Černý, Lachman, Jizba.

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Lukáš Klouda, Tomáš Krejčí.

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu ligy juniorů, ve kterém se utkají HC Rebel Havlíčkův Brod a PZ Kladno. Utkání začíná v 11:00.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 6. Ludvík (Pazourek), 13. Drobný (Chlubna, Kuchta), 39. Ludvík (Pazourek, Hlídek), 40. Chlubna (Kuchta), 44. Ludvík (Pazourek), 47. Ludvík (Pazourek), 49. Drobný (Chlubna), 58. Motl (Ludvík, Pazourek) – 34. Bodor (Christl), 46. Jabůrek (Krejčík), 57. Bodor (Veselý, Libecajt)

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Lukáš Klouda, Tomáš Krejčí