New Jersey – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Ottawa 0:3 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 26.02.2015, 02:00 • Verizon Center, Washington • NHL

56:22
    Velká šance pro domácí. Brankář Fleury dostává dvě minuty za hrubost. Trest odpyká Downie.

39:02
    A je tu další vyloučení. Vyloučen hostující Comeau na dvě minuty za sekání.

35:52
    Vyloučen domácí Schilling na dvě minuty za hákování.

32:42
    A znovu se bude vylučovat. Domácí Wilson dostal dvě minuty za hrubost.

29:29
    A znovu se bude vylučovat. Hostující Martin dvě minuty za krosček.

27:12
    A domácí jsou znovu vyloučeni. Chimera dostává dvě minuty za držení.

23:25
    Znovu se vylučuje a bude to domácí hráč. Schilling dvě minuty za nedovolené bránění.

22:44
    Ale hosté mají další šanci. Laich dvě minuty za podražení.

20:34
    Hosté si hned na začátku třetiny vyzkouší přesilovou hru. Domácí Ward dvě minuty za hákování.

16:52
    A je tu další přesilová hra pro domácí! Vyloučen Crosby na dvě minuty za držení.

14:02
    Hosté jdou znovu do čtyř. Vyloučen Letang na dvě minuty za hákování.

11:47
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Vyloučen Kunitz na dvě minuty za hákování.

08:31
    Vzájemné vyloučení. Hostující Downie a Comeau oba dvě minuty za hrubost. Domácí Wilson a Latta oba dvě minuty za hrubost.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 20. Carlson (Chimera, Fehr), 45. Brouwer (Chimera, Alzner), 57. Ovečkin (Carlson, Brouwer) – 8. Hornqvist (Malkin, Perron), 19. Sutter, 24. Crosby (Malkin, Kunitz), 48. Kunitz (Comeau, Malkin)

Washington Capitals: Holtby(Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schilling – Burakovsky, Bäckström, Ovečkin – Brouwer, Kuznětsov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Latta, Chimera
    Pittsburgh Penguins: Fleury(Greiss) – Letang, Martin, Bortuzzo, Pouliot, Despres, Scuderi – Hornqvist, Crosby, Perron – Comeau, Malkin, Kunitz – Bennett, Sutter, Spaling – Downie, Lapierre, Adams