New Jersey – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Ottawa 0:3 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Pittsburgh Penguins
Čtvrtek 26.02.2015, 02:00 • Verizon Center, Washington • NHL

57:35
    Domácí jdou v šesti! Holtby zustává na střídačce!
    OVEČKIN - 3:4

56:26
    Washington právě vstřelil branku!
    Domácí bleskurychle snižují na 3:4! Brouwer vyhrál vhazování na Carlsona a ten nabil ALEXANDROVI OVEČKINOVI, který se ranou z první prosadil. Asistence: John Carlson, Troy Brouwer

56:22
    Velká šance pro domácí. Brankář Fleury dostává dvě minuty za hrubost. Trest odpyká Downie.
    KUNITZ - 2:4

47:12
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hosté si berou doubrankový náskok zpět! Malkin obešel obránce a vystřelil, ale jeho střela se odrazila od mantinelu, kde byl Comeau a ten nahodil kotouč na branku a CHRIS KUNITZ uklidil kotouč do prázdné branky. Asistence: Blake Comeau, Jevgenij Malkin
    BROUWER - 2:3

44:09
    Domácí snižují na 2:3! Domácí se dostali do přečíslení tři na dva a Chimera našel skvělou nahrávkou TROYE BROUWERA a ten na dvakrát překonal Fleuryho. Asistence: Jason Chimera, Karl Alzner

39:02
    A je tu další vyloučení. Vyloučen hostující Comeau na dvě minuty za sekání.

36:21
    Ward se řítil ve vlastním oslabení sám na Fleuryho, ale ten ho skvěle vychytal lapačkou!

35:52
    Vyloučen domácí Schilling na dvě minuty za hákování.

32:42
    A znovu se bude vylučovat. Domácí Wilson dostal dvě minuty za hrubost.

29:29
    A znovu se bude vylučovat. Hostující Martin dvě minuty za krosček.

27:12
    A domácí jsou znovu vyloučeni. Chimera dostává dvě minuty za držení.

23:25
    Znovu se vylučuje a bude to domácí hráč. Schilling dvě minuty za nedovolené bránění.
    CROSBY - 1:3

23:16
    Hosté jdou do vedení 1:3! Malkin nabil do strany volnému SIDNEYMU CROSBYMU a ten se střelou prosazuje. Asistence: Jevgenij Malkin, Chris Kunitz

23:03
    Malkin projel celé kluzistě a jel sám na Holtbyho, ale na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole.

22:44
    Ale hosté mají další šanci. Laich dvě minuty za podražení.

20:34
    Hosté si hned na začátku třetiny vyzkouší přesilovou hru. Domácí Ward dvě minuty za hákování.
    CARLSON - 1:2

19:51
    Domácí snižují devět vteřin před koncem třetiny na 1:2! JOHN CARLSON se chopil kotouče a z prostoru mezi kruhy propálil Fleuryho. Asistence: Jason Chimera, Eric Fehr

19:37
    Malkin trefuje z mezikruží tyč domácí branky!
    SUTTER - 0:2

18:33
    Hosté davají branku v oslabení! Domácí Niskanen na slepo nahravál na modrou čáru, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a kotouč si dojel BRANDON SUTTER a blafákem do bakchandu nedal Holtbymu šanci. Bez asistence

16:52
    A je tu další přesilová hra pro domácí! Vyloučen Crosby na dvě minuty za držení.

14:02
    Hosté jdou znovu do čtyř. Vyloučen Letang na dvě minuty za hákování.

11:47
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Vyloučen Kunitz na dvě minuty za hákování.

10:46
    Ovečkin našel nádhernou nahrávkou volného Burakovskyho, ale ten trestuhodně minul prázdnou branku.

08:31
    Vzájemné vyloučení. Hostující Downie a Comeau oba dvě minuty za hrubost. Domácí Wilson a Latta oba dvě minuty za hrubost.
    HORNQVIST - 0:1

07:04
    Hosté jdou do vedení! Malkin zavezl kotouč do útočné třetiny a přenechal kotouč hned za modrou čárou PATRICU HORNQVISTOVI a ten se střelou do proti pohybu domácího brankáře prosazuje. Asistence: Jevgenij Malkin, David Perron

00:42
    Kunitz se dostal po nahrávce od Malkina do samostatného úniku, ale Holtby jeho blafák do backhandu chytil do lapačky!

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 20. Carlson (Chimera, Fehr), 45. Brouwer (Chimera, Alzner), 57. Ovečkin (Carlson, Brouwer) – 8. Hornqvist (Malkin, Perron), 19. Sutter, 24. Crosby (Malkin, Kunitz), 48. Kunitz (Comeau, Malkin)

Washington Capitals: Holtby(Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schilling – Burakovsky, Bäckström, Ovečkin – Brouwer, Kuznětsov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Latta, Chimera
    Pittsburgh Penguins: Fleury(Greiss) – Letang, Martin, Bortuzzo, Pouliot, Despres, Scuderi – Hornqvist, Crosby, Perron – Comeau, Malkin, Kunitz – Bennett, Sutter, Spaling – Downie, Lapierre, Adams