Kladno – HC Plzeň 7:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:10 (kon.) | Sparta – Slavia 7:8 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 6:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:2 (po pr.)
HC Kometa Brno
6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 26.02.2015, 18:00DHL Extraliga juniorů

53:08
    A počet sil na ledě se opět vyrovná poté, co ve vlastním pásmu zbytečně fauloval Lukáš Denk. Brněnský útočník lehce zahákoval jednoho z hostujících hráčů.

52:48
    S vyloučeními se v posledních minutách roztrhl na ledové ploše skutečně pytel. Dvouminutový trest inkasoval také Ondřej Žalud za nedovolené bránění.

50:24
    Tadeáš Král v obraném pásmu zahákoval jednoho z mladoboleslavských. Proto si odsedí dvě minuty.

49:19
    Počet sil na ledě se ale záhy vyrovná. Jan Sonnek si vysloužil dvě minuty za nedovolené bránění.

48:16
    Mladoboleslavským hokejistům se otevírá cesta k vyrovnání. Podruhé v utkání totiž na trestnou lavici míří Libor Hájek.

39:21
    Ještě před sirénou putuje na trestnou lavici Jan Sonnek. Od rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest za hákování.

32:35
    Lukáš Motloch a Jan Švejda – hrubost, Martin Biolek – vysoká hůl. Hosté si zahrají přesilovou hru pěti proti čtyřem.

26:57
    Střílející útočník brněnské Komety Roman Dymáček si vysloužil po poslední akci dvě minuty za napadení. Sníží Mladoboleslavští?

19:36
    Mladoboleslavští navíc mají šanci jít do vedení, jelikož brněnský bek Libor Hájek obdržel dvě minuty za háček ve středním pásmu.

17:00
    Domácí navíc půjdou do čtyřech. David Vlček dostal za krosček menší trest.

12:44
    I Středočeši si vyzkouší hru v početní převaze. Dvě minuty totiž dostává Rostislav Šnajnar.

06:58
    Matěj Hes poslal jednoho z domácích hráčů ostře zemi, za což si od rozhodčích vysloužil pětiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku a navíc již do dnešního utkání nezasáhne.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 3. Dufek (Grünwald, Kozel), 10. Biolek (Denk, Švejda), 24. Denk (Dufek, Grünwald), 34. Mrázek, 56. Mrázek (Král), 60. Dymáček (Mrázek, Král) – 4. Bernad (Podsedníček), 19. Sonnek (Kotala, Volf), 35. Kotala, 52. Volf (Kotala, Bernad)

HC Kometa Brno: Jekel (Krček) – Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Kozel, Denk, Mrázek, Biolek, Dufek, Král, Grünwald, Dymáček, Ondráček
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Plíšek) – Mašek, Tůma, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořížekk, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Czubaj – Měkýš, Otáhal