New Jersey – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Ottawa 0:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 26.02.2015, 17:30 • Budvar aréna • Play-off Chance ligy

57:07
    Martin Semrád (CEB) – 2 minuty za držení.

50:49
    David Kuchejda (CEB) 2 + 2 minuty za sekání. Jan Víšek (BEN) – 2 minuty za napadení. Hosté po vzájemné potyčce dvou hráčů hrají přesilovku.

50:49
    Za skandování "Kdo neskáče, není Motor" za současného stavu pochopitelně skáče celá aréna a diváci se baví hokejem.

47:56
    Daniel Špaček (BEN) – 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

33:58
    Martin Heřman (CEB) – 2 minuty za hrubost, Daniel Špaček (BEN) – 2 minuty za hrubost. Za vzájemnou potyčku dostali oba kohouti dvě minuty, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

24:57
    Tomáš Nouza (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění.

16:36
    Petr Punčochář (CEB) – 2 minuty za podražení. Druhá přesilovka pro Benátecké.

12:05
    Vít Jonák (BEN) – 2 minuty za krosček. Další jednoznačný faul hostí, který musel být potrestán. Jonák narazil Kuchejdu na mantinel dost nešetrně.

09:41
    Marek Pabiška (BEN) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hostující bek si počínal v souboji s Nouzou nedovoleně a Motor bude hrát rovné dvě minuty přesilovku pět na tři!

06:41
    Jiří Říha (BEN) – 5 minut + do konce utkání za úder hlavou. Benátecký obránce dal ve slovní rozmíšce s Martinem Heřmanem domácímu útočníkovi hlavičku, za kterou dostává od rozhodčího Petružálka trest ve hře.

02:43
    Josef Mikyska (BEN) – 2 minuty za nedovolené bránění. Motor hrál oslabení výborně a Nouza vybojoval v útočné třetině faul. Bude se hrát dvacet vteřin čtyři na čtyři.

01:03
    Josef Straka (CEB) – 2 minuty za sekání. Domácí kapitán se provinil útočným faulem.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 5. Heřman (Rob, Nouza), 9. Nouza (Mucha, Heřman), 14. Rob (Boháč), 29. Švihálek (Přibyl), 42. Heřman (Straka), 45. Vaniš (Přibyl), 50. Přibyl (Bohunický, Suchánek)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Punčochář, Žovinec, Mucha, Vráblík, Bohunický, Suchánek, Semrád, Škopek – Kuchejda, Rob, Boháč – Nouza, Jos. Straka, Heřman – Vaniš, Přibyl, Švihálek – Švec, Trummer, Pašek.
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (42. Fučík) – Havlín, Říha, Kolmann, Pálek, Pabiška, Mrázek – Špaček, Skořepa, Dlouhý – Víšek, Mikšovský, Jass – Jonák, Mikyska, Král – Vařecha, Bittner, Maďar.

Rozhodčí: Jílek, Petružálek – Kreuzer, Rozlilek