Liberec – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Sparta – Třinec 6:5 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Pardubice – Litvínov 0:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
Piráti Chomutov
Neděle 01.03.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Play-off Chance ligy

50:05
    Marek Hovorka (CHM) obdržel dvouminutový trest za nedovolené bránění.

46:38
    Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:06
    Na trestné lavici domácích je přeplněno. Štěpán Kuchynka (UNL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:31
    Současně je vyloučen Marek Hovorka (CHM) a Martin Vágner (UNL) na dvě minuty za hrubost.

36:18
    Na trestnou lavici míří na dvě minuty za podražení Tomáš Kolafa (UNL).

34:32
    Nikola Gajovský (CHM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:25
    Štěpán Kuchynka (UNL) je vykázán na dvě minuty na trestnou lavici. Provinil se vysokou holí. Počet hráčů na ledě se tak vyrovnává.

28:46
    Hostující Milan Toman (CHM) je vyloučen na 4 minuty vysokou hůl. Pořický po jeho zásahu hokejkou zůstal ležet na ledové ploše.

27:35
    Martin Baránek (UNL) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Chomutov si tak zahraje další početní výhodu.

12:44
    I Chomutov má k dispozici dvojnásobnou početní výhodu. Proti pravidlům se provinil Vladimír Brož (UNL) podražení, za což si odpyká dvě minuty.

11:35
    Po souboji za brankou domácích je vyloučen Ondřej Smetana (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

08:01
    Domácí mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3. Jan Rutta (CHM) si odpyká menší trest za faul kolenem.

07:25
    První vyloučení dnešního zápasu je na světě. Hráčská lavice je potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává David Kämpf (CHM).

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 4. Vávra (Hanzl) – 14. Hřebejk (Hovorka, Skinner), 23. Dušek (Hovorka), 40. O. Kaše (Hřebejk, Rutta), 40. Šulák (L. Květoň, Chlouba), 55. Dušek (O. Kaše, Šulák), 57. Chlouba (Račuk)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek (A), Brož, Vágner (C), Grin, Smetana, Zdvořáček, Vaněk – Kuchynka, Roubík (A), Kloz – Pořický, Hanzl, Vávra – Baránek, Suchan, Gengel – Kopta
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Kopřiva) – Rutta, Skinner, Bartejs, Drtina (C), Stehlík, Toman, Šulák, Mrázek – Hovorka (A), Gajovský, Hřebejk (A) – D. Květoň, Růžička, Šagát – Chlouba, Račuk, L. Květoň – O. Kaše, Kämpf, Dušek

Rozhodčí: Michal Hrubý, Roman Mrkva – Jaromír Bryška, Jiří Novák