Trnava B – Senec 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Nitra 0:4 (kon.) | Pohronie – Sereď 1:3 (kon.)
Lok. Košice – Michalovce 1:0 (kon.) | Trebišov – MFK Košice B 0:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:3 (0:0)
ŠKF Sereď
sk Neděle 08.03.2015, 14:30MONACObet liga

Sereď zvládla stretnutie s Pohroním a pripisuje si tri body do tabuľky. Pohronie síce na prvý gól ŠKF odpovedalo a vyrovnalo, hoci malo dvoch vylúčených hráčov. Futbalisti Serede ale ponúknutú presilu zúžitkovali na strelenie ďalšieho gólu, navyše Pohronie dostalo dokonca aj tretiu červenú kartu a hostia spečatili víťazstvo gólom na 3:1. (16:17:55)

90+2

88
    Sereď dala gól!

Sereď má teraz na trávniku veľmi veľa priestoru, po faule získal penaltu, ktorú TOMÁŠ VARHANÍK dokázal premeniť v gól!

87
    Futbalisti Pohronia budú zápas dohrávať bez tretieho hráča, Františka Placha. Teraz to budú mať skutočne veľmi ťažké, penalta pre Sereď...

85

Hostia sa znova ujímajú vedenia zásluhou RENÁTA MESZELÉNYIHO, od víťazstva ich delí šesť minút, tak uvidíme, na čo sa zmôže Pohronie v závere stretnutia.

79
    Hráč Serede Martin Gál dostal žltú kartu.

68
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Marek Zuziak, prichádza Lukáš Pelegríni.

66
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Marek Pecho, prichádza Martin Gál.

65
    Pohronie dalo gól!

Domáci tím v oslabení o dvoch hráčov doslova šokoval svojho súpera a vyrovnáva na 1:1, autorom presného zásahu ne RENÉ PARAJ.

62

Hostia využívajú výhodu dvojnásobnej presilovky a dostávajú sa do vedenia! Gól strelil ADAM MORONG.

60
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Miroslav Gregáň, prichádza Pavol Orolín.

54
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Matej Loduha, prichádza Marián Adam.

53
    Druhý polčas sa pre domáci tím začal úplne katastrofálne a už aj Ján Sojka smeruje pod sprchy! Pohronie bude dohrávať v dvojnásobnom oslabení.

46
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Mário Križan, prichádza Tibor Ďungel.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas presný zásah nepriniesol, domáci tím hrá ale v oslabení o jedného muža.

45
    Prvý polčas sa skončil.

33
    Na trávniku je to poriadne zaujímavé a domáci tím dohrá duel v oslabení! Marián Jarabica dostáva červenú kartu a smeruje do šatne.