Trnava B – Senec 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Nitra 0:4 (kon.) | Pohronie – Sereď 1:3 (kon.)
Lok. Košice – Michalovce 1:0 (kon.) | Trebišov – MFK Košice B 0:0 (kon.)
Slavoj Trebišov
0:0 (0:0)
MFK Košice B
sk Neděle 08.03.2015, 14:30 • Mestský futbalový štadión Trebišov • MONACObet liga

90
    Koniec zápasu. (16:24:14)

89
    Ndyaie to skúsil strelou zo strednej vzdialenosti, tá však nemala razanciu ani presnosť.

87
    Domáci len odkopujú loptu, hostia majú v závere stretnutia veľký tlak.

86
    Kubík po prihrávke Hirjaka z ľavej strany míňa pravú tyč Slavoja strelou z malého vápna azda o centimeter.

83
    Záver sa odohráva prevažne na polovici Slavoja, domáci sú spokojný s remízou, hostia chcú víťazstvo.

82
    Skvašík prudkou strelou mieri tesne nad bránu Slavoja, domáci mali teraz veľké šťastie.

81
    Hostia majú k dispozícii priamy voľný kop z hranice šestnástky.

79
    Offside zastavil akciu hostí a Macej sa z rozohrávkou nikam neponáhľa.

77
    Levický potiahol loptu po ľavej strane, Bandoľu však svojou prihrávkou nájsť nedokázal a akcia Slavoja sa končí.

75
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Gracer, prichádza Pačuta.

74
    Slavoj v úniku, po dobrej práci Makelu, Leo Levický však poslal po strele z ľavej strany loptu vysoko nad.

73
    Striedanie v tíme MFK Košice B: z ihriska odchádza Gáll, prichádza Trebuňák.

70
    Hostia s útočným faulom, lopta pre Slavoj.

68
    Pavúk krásnou prihrávkou za obranu hľadal Gálla a chýbali len centimetre, aby si útočník hostí prebral loptu a unikal sám na Maceja.

67
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Esso, prichádza Juhás.

64
    Hostia sú aj v druhom polčase lepším tímom a vidno že majú viac natrénované, chýba tomu však myšlienka.

62
    Košice majú po akcii Skvašíka s Kubíkom k dispozícii rohový kop.

61
    Domáci prichádzajú o svojho kapitána, ktorý je zranený a po zbytok stretnutia to bude určite veľká strata.

60
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Oláh, prichádza Tomko.

57
    Macej likviduje center z ľavej strany, hostia sú v úvode druhého polčasu aktívnejší.