Hurikán Bratislava – Košice 4:5 (1:2 po s.n.) | Florko Košice – Záhorská Bystrica 5:6 (kon.) | Prešov – ŠK 1. FBC Trenčín 2:9 (kon.)
po s.n. (1:2)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
4:5 (2:2, 1:1, 1:1 - 0:0)
ATU Košice
sk Neděle 15.03.2015, 11:30 • H FTVŠ, Nábrežie L.Svobodu 9, Bratislava • Slovenská Salming extraliga mužů

58:45
    ATU Košice dali gól!

Neuveriteľné! Záverečný tlak prináša hosťom ovocie, keď sa minútu a pätnásť sekúnd pred koncom tretej tretiny presaduje MATÚŚ BUĆÁK, ktorý vyrovnáva stav stretnutia na 4:4!
    Asistencia: Patrik Pelegrin.

42:18
    FTVŠ Bratislava dala gól!

Jakub Talarovič z ľavého rohu svojho obranného pásma chcel nahrať po mantineli svojmu spoluhráčovi, no nastrelená loptička trafila oproti stojacého Petra Nehilu, ktorý poslal peknú prihrávku pred bránu, kde si ju dobre spracoval TOMÁŚ ŚKARUPA a prekonáva Dominika Tureka.
    Asistencia: Peter Nehila.

38:45

Vyrovnané. PATRIK PELEGRIN vyrovnáva stav na 3:3.
    Asistencia: Michal Pažák.

33:52

MICHAL ČACHAN prekvapil Dominika Tureka, keď vystrelil nečakane z polky ihriska. Lopta smerovala presne k pravej tyčke košickej brány.

18:23

TOMÁŚ MÁDER sa dostal pred malé bránkovisko hostí, odkiaľ vyslal na košickú bránu strelu, tá skončila za chrbtom Dominika Tureka, a tak je stav vyrovnaný, 2:2.
    Bez asistencie,

15:52

Rýchly protiútok ATU-čka využitý. MICHAL KROĆKO využíva presilovú hru a posiela tak svoj tím do vedenia.
    asistencia: Samuel Kerekeš.

05:36

Rýchla odpoveď Košíc. Po strele MICHALA CHUDINU loptička prešla medzi nohy brankára Adama Kalčoka a pomalým tempom smerovala až za bránovú čiaru. Chudina si loptičku včas všimol a dorazil ju do brány.