New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Montreal Canadiens
Středa 18.03.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:46
    Tlak domácí přerušuje až vyloučení. Jaromíra Jágra, který dnes usedne na trestnou lavici podruhé. Tentokrát si odpyká dvouminutový trest za podražení.

58:57
    Florida získává kotouč a Ellise opouští branku.

57:09
    Komplikace pro Floridu, neboť na trestnou lavici odjíždí domácí hráč. Vyloučen je Brian Campbell, který si odpyká dvouminutový trest.

53:32
    Vyloučen Smith-Pelly (MTL) na dvě minuty za držení. Přichází tak další šance na vyrovnání pro domácí.

45:55
    Nedovoleného faulu se dopustil Petry (MTL), který si odpyká dvě minuty na lavici hanby za držení.
    P. K. SUBBAN - 2:3

35:26
    Montreal právě vstřelil branku!
    Eller vybojoval puk za brankou, odkud je poslal před branku, kde jej tečoval De La Rose na P.K. SUBBANA, který svým typickým dělovým zakončením překonává domácího brankáře a vrací Canadiens vedení. Asistence: Jacob De La Rose a Lars Eller.
    Brandon PIRRI - 2:2

33:35
    Florida právě vstřelila branku!
    Brad Boyes přihrál puk volnému BRANDNU PIRRIMU, jehož střela z pravého kruhu se oprěla do tyče, od které končí v brance. Asistence: Brad Boyes a Nick Bjugstad.
    Jacob DE LA ROSE - 1:2

28:23
    Montreal udeřil po rychlém protiútoku. Brandon Prust obdržel puk ve středním pásmu odkud postupoval společně s De La Rosem na domácí branku. Prust počkal na tu nejlepší chvíli a naservíroval puk JACOBU DE LA ROSOVI před branku, tak aby jej mohl pouze dorazit za záda Ellise. Asistence: Brandon Prust

26:48
    Vyloučen Malhotra (MTL) na dvě minuty za držení.
    Alexej JEMELIN - 1:1

25:44
    Přesná střela ALEXEJE JEMELINA od modré čáry končí až za zády bezmocného Ellise, který měl před sebou pořádný chumel hráčů. Asistence: Brandon Prust a Dale Weise.
    Aleksander BARKOV - 1:0

24:20
    Domácí tým se ujímá vedení.Obránci Montrealu vypíchli puk Jonathanu Huberdeau, ale puk zůstal před brankářem Tokarkim, kam si dojel ALEXANDER BARKOV, který svou přesnou střelou otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Jonathan Huberdeau.

20:00
    Vyloučeni Gallagher (MTL) na dvě minuty za vysokou hůl a Mitchell (FLA) na dvě minuty za napadení.

19:30
    Max Pacioretty ujížděl sám na domácího brankáře, ale Jaromír Jágr jej dojel a při pokusu o odstavení od puku amerického útočníka zahákoval, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, ten vylučuje českého útočníka na dvě minuty.

15:27
    Po chybě v domácí rozehrávce, kterou vybojoval Max Pacioretty se k puku dostal Desharnais, ten se z otočky snažil překvapit Ellise, ale domácí brankář si připsal parádní zákrok.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 25. Barkov (Huberdeau), 34. Pirri (Boyes, Bjugstad) – 26. Jemelin (Prust, Weise), 29. De La Rose (Prust), 36. Subban (Rose, Eller)

Florida Panthers: Ellis (Brittain) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Boyes – Pirri, Trocheck, Hayes – Mackenzie, Bolland, Upshall
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Markov, Subban, Gilbert, Petry, Emelin, Gončar – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Parenteau – Eller, De La Rose, Smith-Pelly – Prust, Malhotra, Weise

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Driscoll, Brisebois

Diváci: 18,245