New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Montreal Canadiens
Středa 18.03.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:46
    Tlak domácí přerušuje až vyloučení. Jaromíra Jágra, který dnes usedne na trestnou lavici podruhé. Tentokrát si odpyká dvouminutový trest za podražení.

57:09
    Komplikace pro Floridu, neboť na trestnou lavici odjíždí domácí hráč. Vyloučen je Brian Campbell, který si odpyká dvouminutový trest.

53:32
    Vyloučen Smith-Pelly (MTL) na dvě minuty za držení. Přichází tak další šance na vyrovnání pro domácí.

45:55
    Nedovoleného faulu se dopustil Petry (MTL), který si odpyká dvě minuty na lavici hanby za držení.

26:48
    Vyloučen Malhotra (MTL) na dvě minuty za držení.

20:00
    Vyloučeni Gallagher (MTL) na dvě minuty za vysokou hůl a Mitchell (FLA) na dvě minuty za napadení.

19:30
    Max Pacioretty ujížděl sám na domácího brankáře, ale Jaromír Jágr jej dojel a při pokusu o odstavení od puku amerického útočníka zahákoval, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, ten vylučuje českého útočníka na dvě minuty.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 25. Barkov (Huberdeau), 34. Pirri (Boyes, Bjugstad) – 26. Jemelin (Prust, Weise), 29. De La Rose (Prust), 36. Subban (Rose, Eller)

Florida Panthers: Ellis (Brittain) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Boyes – Pirri, Trocheck, Hayes – Mackenzie, Bolland, Upshall
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Markov, Subban, Gilbert, Petry, Emelin, Gončar – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Parenteau – Eller, De La Rose, Smith-Pelly – Prust, Malhotra, Weise

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Driscoll, Brisebois

Diváci: 18,245