NY Rangers – Chicago 0:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 3:2 (po pr.)
New York Rangers
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 19.03.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

55:56
    Vyloučen hostující Niklas Hjalmarsson na dvě minuty za podražení.
    Brad RICHARDS - 0:1

47:19
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Tak to je něco. Domácí Boyle trefil horní tyč. K puku se dostali hostující hráči, kteří okamžitě založili útočnou akci. BRAD RICHARDS vybojoval kotouč za brankou, vybruslil do lepší pozice, přidržel kotouč. Počkal na první pohyb brankáře, a prosadil se střelou pod horní tyčku. Richards celkem potřeboval přes 108 minut čistého času na ledě (přesně 108:03), aby se prosadil proti svému bývalému klubu. Asistence: Duncan Keith, Andrew Desjardins.

29:14
    Vyloučen Andrew Desjardins na dvě minuty za podražení.

16:02
    Keith Yandle vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka hostů, v té první na branku vystřelili dvakrát.