NY Rangers – Chicago 0:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 3:2 (po pr.)
HC Kobra Praha
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HC Děčín
Čtvrtek 19.03.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ

58:08
    Další trest. Tentokrát je tu dvojka pro brankáře Bílka, za nějž půjde odsedět trest autor čtvrté branky Martin Čurda. Trenér Chládek si ještě vyžádal oddechový čas.

57:48
    Je tu ještě jedno vyloučení. Za katr usedl Fojt.

54:26
    Pak ale Děčínští rozpoutali peklo v útočném pásmu prostřednictvím Oliveriusovy formace, z něhož vzešlo několik nebezpečných střel a také dva tresty. Za katrem už jsou domácí Slanina a hostující Volráb.

43:51
    Chvíle oddechu pro Kobru. Po rychlé protiakci zatáhl za záchrannou brzdu Radim Vacek a je tu přesilovka pro Kobru.

41:23
    Sledujeme úplně jiný Děčín! Chovanec hledal před brankou Fojta, který byl faulován Cafourkem a je tu přesilovka pro Severočechy.

36:54
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává domácí hráč Martin Ton a hosté dostávají možnost zkorigovat skóre v početní převaze.

29:07
    Dvě minuty dostává za nedovolené bránění Dominik Novák. Přesilovka pro hosty.

27:31
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostává děčínský David Rubeš.

22:08
    Hraje se hokej ve velkém tempu a už je tu děčínský faul. Dvě minuty za sekání dostává Radek Fojt. Podruhé je v dnešním zápase vyloučen tento forvard třetí děčínské lajny.

19:58
    Shodné tresty na obou stranách. Jakeš dostává dvojku za hrubost, Havlíček za nedovolené bránění.

16:24
    Ne na dlouho. Další trest dostává děčínský Molnár.

14:17
    Dobrá akce Děčína. Kuchynka kombinoval v útočném pásmu s Oliveriusem, který přes ležícího hráče nedokázal přesně vystřelit. Kuchynka však byl faulován a hosté hrají přesilovku 5 na 3. Na trestné sedí Dominik Šteiner.

12:38
    Poměr sil na ledě se ale záhy srovnává. Dvě minuty za sekání obdržel právě Martin Parise a hraje se ve čtyřech.

12:21
    Další přesilovka pro Kobru. Za hákování byl poslán za katr Marek Klement.

09:26
    První menší trest v týmu Děčína dostává Radek Fojt. Dvě minuty za sekání.

01:30
    Menší trest dostává Michal Borovanský, hosté hrají přesilovku.

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 20. Paris (Švaříček), 29. Kocman (Jakeš), 35. Šteiner (Kocman, Borovanský), 58. Čurda (Kocman), 59. Šteiner (Kocman, Jakeš) – 41. Filipovský (Vacek)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Šteiner, Švaříček, Ton, Pohl, Cafourek – Slanina, Čurda, Strnad – Borovanský, Jakeš, Novák – Kocman, Paris, Půlpán – Malý, Kalla
    HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Molnár, Kaltenböck, Hříbal, Havlíček, Klement, Kvaček – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Kuchynka – Chovanec, Rubeš, Fojt – Techl

Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Belko, Kokrment