Toronto – San Jose 1:4 (kon.) | Montreal – Carolina 4:0 (kon.) | Ottawa – Boston 6:4 (kon.)
Florida – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.)
Dallas – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 2:6 (kon.)

Československá stopa v utkání:

Jakub Voráček (PHI) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:54.
    Jiří Hudler (CAL) – 0+2, 0 střel, čas na ledě 17:22.

Tři hvězdy:

1. Johnny Gaudreau (CAL) – 1+2
    2. Jiří Hudler (CAL) – 0+2
    3. Dennis Wideman (CAL) – 1+0

Calgary ve třetí části navýšilo své vedení a nakonec zvítězilo 4:1. Nutno dodat, že za výkon si to dnes jednoznačně zasloužilo. To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.

60:00

59:25
    Giroux z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat vyjetého domácího brankáře.

59:10
    Philadelphia stále kombinuje před Rämem, podaří se jí snížit?

58:15
    Philadelphia drží soupeře v jeho obranném pásmu, ale k zakončení se ne a ne dostat.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:06

56:45
    Calgary se zarputile brání, zatím jí to vychází na jedničku.

55:06
    Philadelphia si zahraje přesilovku, na trestnou míří Kris Russell (CAL).

54:43
    Zakázané uvolnění Flames, vhazování před Rämem.

54:06
    Calgary výborně brání střední pásmo, Philadelphia to bude mít velmi složité.

53:00
    Calgary drží kotouč ve vlastní moci, zápas si zřejmě pohlídá.

50:27

49:40
    Philadelphia se brání výborně, Calgary se nemůže dostat do útočného pásma.

48:27
    Emery (PHI) sekl soupeře, trest za něj odpyká jeden ze spoluhráčů.

48:00
    Calgary pokračuje v přesilové hře, stále drží soupeře pod zámkem.
    GAUDREAU - 4:1

47:02
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Calgary využívá přesilovou hru pěti proti třem! Jiří Hudler našel přesným pasem JOHNNYHO GAUDREAU, který z bezprostřední blízkosti uspěl. Asistence: Jiří Hudler, Kris Russell.

46:28
    Oddechový čas pro domácí.

46:28
    Philadelphia jde do tří! VandeVelde (PHI) dostává 2 minuty za držení.

46:05
    Domácí ujeli dva na jednoho, ale zakončení nebylo příliš povedené.

45:15
    Grossman (PHI) si odsedí 2 minuty za podražení.

45:05
    Calgary i po vstřelené brance tlačí na soupeře. Podaří se navýšit skóre?
    MONAHAN - 3:1

43:09
    Gaudreau z levého křídla předložil kotouč volnému SEANU MONAHANOVI, jenž milimetrovou ranou propálil klečícího Emeryho. Asistence: Kris Russell, Johnny Gaudreau.

42:07
    Mason je zasypáván střelami, avšak zatím ani jedna neskončila za jeho zády.

41:16
    White (PHI) si odpyká 2 minuty za krosček.

41:05
    Calgary drží kotouč ve vlastní třetině a nikam nepospíchá.

40:01

Druhá část nám již nabídla 3 branky. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, snížení však přišlo 9 vteřin před koncem části. Uvidíme, zdali Calgary udrží své vedení. Zůstaňte s námi i do třetí třetiny.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    GIROUX - 2:1

39:51
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tak to byla fantastická přihrávka Jakuba Voráčka! Ten nabruslil do útočného pásma a milimetrovou skrytou přihrávkou našel volného CLAUDA GIROUXE, který měl před sebou odkrytou branku. Asistence: Jakub Voráček, Nicklas Grossman.

39:40
    Calgary drží kotouč za brankou soupeře, podaří se jí vstřelit třetí gól?

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:57
    Hosté střídají brankáře, Emery pro dnešek končí!
    BRODIE - 2:0

37:57
    Calgary jde do dvoubrankového vedení! TJ BRODIE na modré čáře na nic nečekal, vyslal solidní ránu, která zapadla do horního rohu branky. Asistence: Deryk Engelland, Johnny Gaudreau.

37:20
    Giroux s Voráčkem se dostali do přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný přihrál Voráčkovi, jenž se ještě pokusil o zpětný pas. To však kapitán Flyers vůbec nečekal, a tak k zakončení nedošlo.

37:05
    Hraje se čtyři na čtyři, Philadelphia drží soupeře před jeho brankou.

36:36
    Za domácí míří na trestnou Bollig, u hostů White.

Strkanice před brankou Rämä, hned dvě dvojice shodily rukavice.
    WIDEMAN - 1:0

36:15
    Domácí zastavili rozehrávku soupeře, Hudler předložil kotouč DENNISU WIDEMANOVI, jenž milimetrovou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jiří Hudler.

35:55
    Philadelphia drží kotouč v útočné třetině a kombinuje.

34:52
    Rämö zalehl kotouč, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích. Komerční pauza.

34:13

33:50
    A další vyhození domácího celku. Calgary střídá.

33:27
    A potřetí. Philadelphia se nemůže usadit v útočné třetině.

33:05
    A znovu vyhození až k brankáři Flyers.

32:50
    Calgary vyhazuje kotouč až k Masonovi.

32:40
    Hosté drží soupeře pod zámkem, zatím však bez střelby.

32:13
    První vyloučení dnešního večera. Na 2 minuty si půjde sednout Schlemko (CAL).

31:10
    Kotouč poskakoval před brankovištěm, Mason se po něm vrhl a dokázal jej udržet.

29:50
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale zakončení nebylo příliš povedené.

29:16
    Colaiacovo si najel do útočné třetiny, vyslal velmi prudkou ránu, ale Rämö ji vyrazil vedle.

28:10
    Hraje se kolem středního kruhu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozice, odkud by se dalo zakončit.

26:57
    Mason bezchybně zakročil proti střele z levé strany. Vhazování v obranném pásmu Flyers.

25:05
    Schultz dostal přihrávku na modrou čáru, ale nedokázal prostřelilt připraveného Rämä.

24:45
    Widemanova střílený přihrávka prolétla jen těsně vedle branky Masona.

24:05
    Philadelphia se vysvobodila vyhozením kotouče do středního pásma.

22:54
    Rämö musel zasáhnout proti tvrdé střele z pravého křídla. Vhazovat se bude po jeho levici.

22:20
    Calgary drží kotouč ve vlastním pásmu a nikam nepospíchá.

21:20
    Raffl střílel z otočky, ale Rämö zasáhl lapačkou.

21:00
    Philadelphia se usadil v útočném pásmu, kde nyní kombinuje.

20:01

První třetina nám branku nenabídla. Hokej to také nijak pohledný nebyl, domácí byli aktivnějším týmem, co se útočné hry týče. Uvidíme, jak dopadne druhá třetina, zůstaňte s námi.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:17
    Giroux střílel příklepem z poměrně velké vzdálenosti, ale Rämö se blýskl reflexivním zákrokem.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:45
    Brodie si nabruslil do útočné třetiny, vyslal skrytou střelu, ta však skončila v moci brankáře.

16:47
    Brodie předložil kotouč na modrou čáru Engellandovi, jehož tvrdý projektil skončil zblokovaný.

16:05
    Bellemare tečoval střelu z levé strany, ale Rämö touš vyrazil.

13:49
    Gaudreau ukázal, jak moc šikovné ruce má, když si efektně obhodil obránce, avšak následně nedokázal bekhendovou kličkou překonat brankáře.

12:35
    Brodie dostal přihrávku na levé křídlo, nabruslil do útočné třetiny, načež vyslal solidní střelu. Ta skončila v náruči brankáře Masona.

10:59
    Beodieho střela se mezi tři tyče nevešla, dopředu již míří hosté.

10:50
    Mason měl nyní plné ruce práce, ale kotouč před brankovou čarou udržel, byť na něj šlo hned několik střel.

10:10
    Rämö raději zalehl kotouč před dotírajícími útočníky. Po komerční pauze se bude vhazovat po jeho pravici.

09:55
    Brodie dostal přihrávku na modrou, vystřelil, ale svatyni Masona minul.

09:20
    Wideman se zbavil obránce, vystřelil od modré, ale brankáře nepřekonal. Následně se k dorážce protlačil Monahan, ale ani ten nerozvlnil síť.

09:12
    Nahození Letců přišlo ještě před červenou čarou, zakázané uvolnění.

07:29
    Jeden z hostujících hráčů byl příliš rychlý, ofsajd.

06:55
    Hra přerušena, následovat bude komerční pauza.

05:50
    Voráček si z křídla sjel do mezikruží, vypálil, ale jeho rána byla zblokovaná.

04:02
    Nahozený kotouč končí v ochranné sítí, vhazovat se bude před Ramem.

03:25
    Philadelphia se tlačila dopředu, ale Ramo zůstal takřka bez práce. Následně se domácí dostali do přečíslení tři na dva, ale střela z mezikruží nebyla pro Masona těžkým soustem.

01:35
    Simmondsova střela z pravé strany nebyla špatná, ale za zády Rama neskončila.

01:20
    Jones si nabruslil do mezikruží a vyslala na brankáře solidní střelu. Mason se však zaskočit nenechal a kotouč udržel v lapačce.

01:07
    Zakázané uvolnění Letců, vhazovat se bude před Masonem.

00:42
    Hosté si nahodili puk do útočné třetiny, tam však nebyl nikdo, kdo vy v akci pokračoval.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hráči Philadelphie.

00:01

Calgary Flames: Ramo (Hiller) – Wideman, Russel, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monaham, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Colborne, Granlund, Raymond – Ferland, Stajan, Bollig

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, MacDonald, Grossman, Schenn, Colaiacovo – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Couturier, Schenn – Rinaldo, Cousins, White – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dobré ráno, vítám Vás u online přenosu z noční NHL! Sezóna se pomalu, ale jistě, chýlí ke svému konci a poslední místa pro play-off se zavírají. My se zaměříme na duel, ve kterém Calgary Flames na svém stadionu vyzve Philadelphii Flyers. Zápasem vás provede Radim Sochor.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 37. Wideman (Hudler), 38. Brodie (Engelland, Gaudreau), 44. Monahan (Russell, Gaudreau), 48. Gaudreau (Hudler, Russell) – 40. Giroux (Voráček, Grossman)

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monaham, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Colborne, Granlund, Raymond – Ferland, Stajan, Bollig
    Philadelphia Flyers: Mason (38. Emery) – Streit, Schultz, MacDonald, Grossman, Schenn L., Colaiacovo – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Couturier, Schenn B. – Rinaldo, Cousins, White – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde