Montreal – San Jose 2:0 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Florida – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
New Jersey – NY Islanders 0:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)
Nashville – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Edmonton – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Detroit – St. Louis 2:1 (po pr.) | Tampa – Boston 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:3 (2:0, 2:3, 1:0)
HC Olomouc
Neděle 22.03.2015, 15:00 • Home Credit Aréna • Play-out extraligy

57:22
    Robin Staněk (OLO) značně přitížil svým faulem spoluhráčům, ti se budou muset v posledních minutách duelu bránit.

55:45
    Filippi obdržel pěkný pas před branku, nicméně nedokázal zamířit přesně, a skóre se tedy nemění.

51:45
    Kohouti půjdou do tří, Robin Staněk (OLO) neuhlídal svoji hůl, která zamířila do obličeje jednoho ze severočeských forwardů.

51:40
    Jakub Matai (OLO) se provinil hákováním a oslabí svůj celek.
    Josef MIKYSKA - 5:3

49:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    JOSEF MIKYSKA z trestné lavice zamířil před Urbischovu branku a po krásné Jonákově přihrávce skóruje. Asistence: Vít Jonák.

47:11
    Josef Mikyska (LIB) vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a inkasuje trest za zdržování hry.

44:46
    Vít Jonák (LIB) a Jakub Matai (OLO) obdrželi dvouminutové tresty za hrubost.

39:36
    Marek Laš (OLO) a Jaroslav Vlach (LIB) přistoupili k pěstnímu souboji, ten skončil nerozhodně. Oba aktéři inkasují 2+2 minuty za hrubost. Vzhledem k zraněním způsobeným v bitce odpykají tresty Aleš Jergl a Josef Mikyska.
    Rostislav MAROSZ - 4:3

36:32
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ROSTISLAV MAROSZ zacílil přesně a snižuje na 3:4! Kohouti docílili třetího gólu během dvou minut. Asistence: Jiří Řípa.

36:12
    Jaroslav Vlach (LIB) a Radim Kucharczyk (OLO) musejí po vzájemné roztržce opustit ledovou plochu. Na trestné lavici pobudou dvě minuty, trest je specifikován jako hrubost.
    Rostislav KNOTEK - 4:2

36:09
    Hosté snižují. Gólu předcházela obrovská šance, kterou Vaněček s pomocí Šimka ještě odvrátil, na střelu JANA KNOTKA z pravé strany již ale nestačil. Asistence: Dávid Buc, Jan Jaroměřský.

34:50
    Petr Jelínek (LIB) oslabuje svůj tým a nabízí hostům další příležitost ke snížení stavu.
    Jakub MATAI - 4:1

34:19
    JAKUB MATAI nechytatelně napálil kotouč z předbrankového prostoru pod horní tyč. Vaněček se po projektilu stačil pouze ohlédnout. Asistence: Matěj Pekr, Jan Jaroměřský.

33:23
    Michal Plutnar (LIB) je vyloučen, provinil se hákováním.

30:36
    Z duelu odstupuje Tomáš Vošvrda, jeho místo zastoupí mladičký Jakub Urbisch.
    Lukáš KRENŽELOK - 4:0

30:36
    LUKÁŠ KRENŽELOK si najel do ideální střelecké pozice mezi kruhy a přesnou ranou do levého horního rohu nedal Vošvrdovi sebemenší šanci. Asistence: Petr Jelínek, Petr Kolmann.

24:40
    Neskutečný zákrok Vaněčka, liberecký gólman tygřím skokem vynuloval Matěje Pekra před kterým zívala poloodkrytá branka!
    Lukáš DERNER - 3:0

23:11
    LUKÁŠ DERNER napřáhl od modré čáry a tvrdým projektilem propálil vše, co mu stálo v cestě. Třetí využitá přesilovka Tygrů znamená třígólové vedení. Asistence: Petr Jelínek, Tomáš Filippi.

23:08
    Alex Rašner (OLO) obdržel dvouminutový trest, další početní výhoda pro Tygry.

20:26
    Beták ihned po vhazování ujel domácí obraně a dokázal z pravé strany zakončit. Vaněček trochu se štěstím zakročil, když zaklapl skákající kotouč mezi své betony.
    Martin BAKOŠ - 2:0

19:28
    MARTIN BAKOŠ využívá početní výhodu tvrdou ranou z levé strany a zvyšuje náskok Bílých Tygrů. Asistence: Lukáš Derner.

18:16
    Martin Janáček (OLO) putuje na trestnou lavici, provinil se hákováním.

11:10
    Janáček byl v ideální střelecké pozici, ale zlomil hůl a kotouč nedokázal vyslat vstříc Vaněčkovi. Následně obdržel dvě minuty za nedovolené bránění Jakub Valský.
    Michal PLUTNAR - 1:0

09:09
    MICHAL PLUTNAR vyslal od modré čáry projektil, na který nedokázal Vošvrda odpovědět. Asistence: Radim Šimek, Tomáš Filippi.

08:20
    Hosté hráli ve větším počtu hráčů než je dovoleno a budou potrestáni dalším trestem. Ten odpyká Aleš Jergl (OLO). Tygři mají k dispozici dvojnásobnou početní výhodu.

07:10
    Urban se obtáčel kolem Vošvrdovy klece, ale svým bekhendovým pokusem nakonec nezamířil přesně. Následně inkasuje dvouminutový trest David Škůrek (OLO) za vysokou hůl.

05:00
    Herman se ocitl v obrovské šanci, před brankou se k němu totiž odrazil kotouč. Gólman domácích ale znovu ukázal svůj um a příležitost zlikvidoval.

00:40
    Staňkova střela od modré čáry se odrazila k v pravém kruhu strojícímu Bucovi, hostujícího forwarda ale skvělým zákrokem vychytal Vaněček, a skóre se tedy nemění.

RR

Branky a nahrávky: 10. Plutnar (Šimek, Filippi), 20. Bakoš (Derner), 24. Derner (Jelínek, Filippi), 31. Krenželok (Jelínek, Kolmann), 50. Mikyska (Jonák) – 35. Matai (Pekr, Jaroměřský), 37. Knotek (Buc, Jaroměřský), 37. Marosz (Řípa)

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Fučík) – Šimek, Výtisk, Plutnar, Derner, Kolmann, Ulrych – Krenželok, Jelínek, Valský – Urban, Filippi, Bakoš – Jonák, Mikyska, Dlouhý – Vlach, Miškovský
    HC Olomouc: Vošvrda (31.Urbisch) – Janáček, Staněk, Ondrušek, Škůrek, Jaroměřský, Houdek, Rašner – Laš, Knotek, Buc – Řípa, Marosz, Kucharczyk – Matai, Herman, Pekr – Vodný, Patera, Jergl – Beták

Rozhodčí: Mikula, Mrkva – Bryška, Kajínek