Winnipeg – Vancouver 5:4 (kon.) | Boston – Toronto 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Tampa 0:4 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 3:0 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 6:1 (kon.) | Minnesota – Detroit 2:3 (2:3 po s.n.)
Ottawa – Washington 4:3 (po pr.) | Nashville – Dallas 3:4 (po pr.) | Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
Edmonton – Calgary 0:4 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.)
Nashville Predators
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 05.04.2015, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji krásné prožití svátků. (05:03:40)

Československá stopa v utkání:

Aleš Hemský (DAL): (0+0), +/- -1, 1 střela, 2 zblokované střely, čas na ledě 14:28.

1. Cody Eakin (DAL): (1+0), +/- +1, 2 střely, čas na ledě 17:03.
    2. Filip Forsberg (NSH): (1+1), +/- +1, 4 střely, čas na ledě 20:46.
    3. Jhonas Enroth (DAL): 33 zásahů, 3 obdržené branky, úspěšnost zákroků 91,7%.

Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 17 113 diváků, tudíž vyprodaná Bridgestone Arena.

Máme to za sebou a výsledek už je známý, Dallas díky brance z trestného střílení v poslední minutě prodloužení vítězí 4:3.

Střely v prodloužení (celkem):

Nashville: 2 (36)
    Dallas: 3 (24)

64:04
    Dallas právě vstřelil branku!
    A nájezdů se už nedočkáme, CODY EAKIN totiž opakovanou možnost své šance využil. Útočník Stars si mezi kruhy přibrzdil a prudkou střelou zápěstím k tyči rozhoduje o bonusovém bodu pro hostující celek.

64:04
    A pozor, sám na branku unikal hostující Eakin a byl faulován, sudí nařizuje trestné střílení!

63:50
    Nyní je zase v jednom varu Enroth.

62:59
    Skoro do prázdné brány pálil bek Nashvillu, nějak se ale podařilo brankáři Stars zasáhnout.

62:30
    Čtyři na dva ujížděli domácí hráč, ovšem vše dopadlo tak, že brankář Enroth ani zasahovat nemusel.

61:58
    Po druhém bodu jsou očividně hladovější hostující hráči, kteří začali prodloužení s velkým nasazením.

61:16
    Stars na puku ve střední třetině.

60:31
    Střelu Seguina od mantinelu bez problémů schoval Rinne do své lapačky.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli čtyři branky, po dvou na obou stranách, stav 3:3 tudíž posouvá zápas do prodloužení, které začne za moment.

Střely ve třetí třetině (celkem): 11 (34) – 9 (22)

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 10. Forsberg (Ekholm, Jones), 51. Ellis (Forsberg, Neal), 59. Neal (Ribiero, Bourque) – 25. Moen (Sceviour), 44. Seguin (Klingberg, Eaves), 48. Sceviour (Moen, Goligoski), 65. Eakin (TS)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Ellis, Franson – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Fisher, Smith – Stalberg, Cullen, Santorelli – Bourque, Jarnkrok, Beck.
    Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Nemeth, Daley, Demers, Jo. Benn – Ja. Benn, Eakin, Seguin – Eaves, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Garbutt – Moen, Sceviour, Ničuškin.

Rozhodčí: Watson, St. Pierre – Gibbs, McElman

Diváci: 17 113 (vyprodáno)