Kladno – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Kladno 4:1 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Č. Budějovice 3:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Rytíři Kladno
Neděle 05.04.2015, 12:45Memoriál Jana Marka

Děkujeme za pozornost a rovněž také posíláme pozdrav Anetě Michálkové, která úspěšně tipovala vítězství Vajgaru v poměru 4-1. (15:09:03)

Je konec. Nejlepším hráčem Kladna je vyhlášen Jan Kvapil, za Vajgar přebírá stejné ocenění Tomáš Homolka.

45:00

44:33
    Kladenští se ještě snaží něco vymyslet v útočné třetině, příliš času už jim ale nezbývá.

43:27
    Zápas už je jenom dohrává, dalších změn se patrně již nedočkáme.

42:51
    Oba týmy hrají v plném počtu.

40:51
    Po zákroku hradeckého brankáře se bude vhazovat před brankou Vajgaru.

40:40
    Bude se vylučovat na obou stranách. za domácí usedne Kubíček za hrubost, stejný trest si odsedí také hostující Martin Bláha.

39:49
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat na před brankou kladenského týmu.

39:00
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že je rozhodnuto. Do protipohybu brankáře Kladna namířil kotouč LUKÁŠ MATYS a vylepšuje náskok svého týmu za tříbrankový. Bez asisetnce.

38:00
    Vajgar už se nikam nežene a vypadá to, že už bude chtít zápas jen v klidu dohrát. Nyní se po zakázaném uvolnění bude vhazovat před brankou Hradce.

37:08
    Tým Jindřichova Hradce hraje v plném počtu.

35:08
    Kladenští budou moci na nepříznivý stav reagovat v početní převaze. Dvě minuty pro Šafáře za hákování.

34:48
    Hradečtí zaslouženě odskakují na dvě branky. Úspěch slaví povedená bekhendová klička v podání LUKÁŠE MATYSE. Asistence: Hynek Havelka.

34:44
    Slibnou pozici si vypracoval Řezáč, branku ale netrefil.

33:33
    Další útočné snažení Vajgaru. Domácí jsou na začátku třetí části velmi aktivní.

32:44
    Vajgar dobrou minutu operoval s pukem ve třetině soupeře, zdlouhavé akci ale chybělo důkladnější a připravenější zakončení.

31:08
    Špatná rozehrávka Jindřichova Hradci končí na zakázaném uvolnění.

30:01

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 8. Matys (Havelka), 18. Havelka (Matys), 35. Matys (Havelka), 39. Matys – 9. Kvapil

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Marek, Biernat – Kubíček, Budín, Pánek, Šafář, T. Novák, Štoiber, Havelka, Homolka, Schuppler, Adamec, Řezáč, Himpan, Houdek, Tržil, P. Novák, Matys
    Rytíři Kladno: Hedvábný, Jiroušek – Rudovský, M. Slabý, Dlouhý, Zich, Kolráb, Šmolík, Kvapil, M. Bláha, Filip, O. Bláha, Nagy, Kleveta, Čermák, Kulma, Obadal, Hasil