Nový Zéland – Izrael 6:3 (kon.) | Bulharsko – Čína 3:10 (kon.) | Mexiko – Jihoafrická rep. 4:1 (kon.)
Bulharsko
3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
Čína
Pondělí 13.04.2015, 16:15 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město • Mistrovství světa - II. B Divize

47:51
    Ale Číňané si nedají říct a opět se dopouštějí faulu. Longtan Liu (CHN) se provinil nedovoleným bráněním.

43:55
    Hang Li (CHN) dostává dvě minuty za sekání, další přesilovka pro tým Bulharska.

40:00
    Společně s hvizdem ukončující druhou třetinu je vyloučen Xijun Cui (CHN), který obdržel menší trest za hákování. Bulhaři tak vstoupí do závěrečného dějství s výhodou jednoho muže v poli.

15:04
    Za držení protihráče dvěma minutami potrestán Hang Li (CHN), další možnost pro přesilovkové komando bulharského týmu

10:22
    Další trest na straně asijského velikána, za sekání je vyloučen Xinlei Li (CHN).

04:14
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici putuje Martin Nikolov (BUL), dvě minuty za držení protihráče.

03:20
    Další vyloučení na straně Číny, dvě minuty za podražení dostává Tianyi Guan (CHN).

00:35
    První přesilová hra dnešního utkání, vyloučen je Tianxiang Xia (CHN), dvě minuty za držení protihráče.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 17. Hodulov (Bojaděv, Mihov), 35. Paněv (Gatčev, Stefanov), 45. Nikolov M. (Hodulov, Dikov) – 3. Yang (Zhang), 3. Liu L. (Chen, Xia), 5. Zhang H. (Yang, Qu), 37. Qu (Li, Xia), 39. Ji, 39. Xia T. (Qu), 43. Zhu (Guan, Fu), 55. Xia T. (Zhang, Bao), 57. Li, 59. Li (Cui, Liu)

Bulharsko: Nikolov N. (5. Dimitrov) – Stefanov, Mihov (A), Božanov, Genkov, Cycelkov, Dilkov – Paněv, Gatčev, Bojaděv (C) – Hodulov (A), Nikolov N., Dikov – Georgijev, Čompolov, Tčalijov – Blagojev.
    Čína: Liu Zhiwei (Xia S.) – Na, Yang, Liu L., Liu Q., Fu (C), Guan, Wen – Qu, Xia T., Zhang H. (A) – Li H., Chen (A), Zhang Ch. – Li X., Ji, Zhu – Xiang, Li Zh., Cui – Bao.

Rozhodčí: Nikolic – Burger, Hurtik