Admira Praha – Písek 0:1 (kon.) | Čáslav – Chrudim 3:0 (kon.) | Jirny – Union 2013 3:2 (kon.)
Štěchovice – Chomutov 1:0 (kon.)
FK Čáslav
3:0 (0:0)
MFK Chrudim
Neděle 14.06.2015, 17:00 • Sportovní areál Vodranty, Čáslav • Česká fotbalová liga

Statistiky zápasu:

střely: 10:3
    střely na branku: 4:0
    rohy: 6:2
    fauly: 2:16
    ofsajdy: 1:6
    držení míče (odhad): 50 % : 50 % (18:56:07)

90

90
    Havránek nahradí Závišku.

89
    Volný přímý kop Kopeckého nepřinesl žádné ohrožení domácí svatyně.

88
    Pro dnešek má padla také Tomáš Mlynka, na jeho post se postavil Dominik Martínek.

87
    V Čáslavi se nyní rozpoutala vlna radosti ze zprávy, že i nadále se mužstvo z východu Čech udrželo v České fotbalové lize! K Meteoru a Admiře dnes přibyl Union a Chomutov.

86
    Čáslav zaznamenala úvodní nedovolený zákrok, oproti šestnácti v podání Chrudimi.

85
    Další výměna na chrudimské straně, David Sixta vymění na poslední minuty Lukáše Mastíka.

83
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Jiří Nadrchal.

82
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali rozebrat chrudimskou obranu, po centru z pravé strany doputoval míč až k TOMÁŠI MLYNKOVI, který se ukázkově uvolnil a poslal balon do prázdné branky – 3:0!

80
    Dnešní utkání v Čáslavi sleduje 260 diváků.

78
    Centr z pravé strany zaplul až do náruče brankáře Mrázka.

77
    Kopecký se následně vydal na rychlou akci po levé straně, v obklíčení dvou protihráčů se ale k zakončení nedostal.

76
    Kopecký udělal kličku do středu hřiště, jeho střela však byla včas zablokována.

75
    Utkání naprosto poztrácí náboj, ani jednomu z týmů se již nechce hrát.

72
    Hannich vystřídal Krčála.

71
    Na fauly je to již 0:11 z pohledu domácích.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu domácí navyšují své vedení a velkou měrou se přibližují k záchraně! Kousek za pokutovým územím se k míči dostal PAVEL TOMÁŠEK, který technickou ranou k tyči prostřelil Lukáše Mrázka – 2:0!