Mexiko – Bolívie 0:0 (kon.) | Uruguay – Jamajka 1:0 (kon.) | Argentina – Paraguay 2:2 (kon.)
Argentina
2:2 (2:0)
Paraguay
Sobota 13.06.2015, 23:30 • Estadio La Portada de La Serena, La Serena • Copa América • Skupina B

Dnešní utkání je u konce! Argentina nepotvrdila roli favorita a s Paraguayí pouze remízovala 2:2!

První poločas na Estadio La Portada de La Serena nabídl velmi zajímavou podívanou. Hned od začátku do utkání šli velmi aktivně Argentinci. Na první zajímavou šanci jsem však čekal až do 18. minutě, kdy rána Mascheana byla tečována, nicméně mimo! Ve 29. minutě se fanoušci již dočkali. Sergio Agüero dokázal využít chybu obrany Paraguaye a poslal domácí do vedení. V závěru poločasu se jetě prosadil z penalty Lionel Messi!

Do druhého poločasu nastoupila lépe Argentina a vše nasvědčovalo pohodové výhře Argentiny! V 60. minutě se však prosadil krásnou střelou Nelson Valdéz, kterému se podažilo snížit! Argentina měla poté ještě několik vyložených příležitosti, avšak ani jednu nevyužila! V samotném závěru tak udeřil Lucas Barrios, který Paraguayi vystřelil cenný bod!

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (01:28:42)
    Gólová radost Valdéze z první branky na turnaji!

90+3

90+3
    Paraguay již pouze odkopává míče a to je pravděpodobně vše!
    Tevéz se v stoprocentní šanci netrefil

90+2
    Argentina si mohla vzít vedení zpátky! Angel di Mária poslal z pravé strany parádní centr do vápna, na který si naskočil Carlos Tevéz, avšak nedokázal dostat míč do branky!

90
    Hlavní arbitr nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
    Lucas BARRIOS - 2:2

90
    Paraguay právě vstřelila branku!
    Tak to je šok pro Argentinu! V samotném závěru se Paraguay prosazuje a srovnává na 2:2! Ortigza rozehrál volný přímý kop, který se vápně našel hlavu Da Silvy, který přiravil míč pro LUCASE BARRIOSE, ten přesnou přízemní střelou nedal Romerovi šanci!

88
    Nyní se provinil nedovoleným zákrokem Ezquiel Garay, který poslal k zemi Oritgozu. Standardní situace by mohla pomoci Parauyi, která by vyrovnat!

87
    Gólman Romero se teď společně s Roncagliou dostali pod tlak napadajícího Valdéze! Vše vyřešil Romero odkopem do zámezí a Paraguay bude vhazovat.

86
    Exekuce tohoto důležitého volného přímého kopu se ujal Cáceres, který však napálil pouze zeď!

85
    Tak toto může být pro obranu Argentiny ještě nepříjemné! Nicolás Otamendi na pravé straně fauloval střelce první branky Paraguaye Váldeze a hosté mají k dispozici standardní situaci!

84
    Javier Maschramp nabral rychlost ve středu pole a pokoušel se přenést hru na pravou stranu. Byl však zezadu falován Barriosem.

82
    Druhou žlutou kartu z argentinského týmu dostává Nicólas Otamendi, který udeřil Barriose kopačkou do hrudi!
    Lionel Messi po spálené šanci

81
    Argentina se pokouší držet míč co nejdále brance Romera. Paraguay již ani nenapadá a působí lehce odevzdaným dojemem.

80
    Argentina střídá naposledy a v dnešním utkání už žádné střídání neuvidíme! Svůj pobyt na hřišti ukončil Ever Banega, kterého nahrazuje Lukas Biglia.