Admira Praha – Písek 0:1 (kon.) | Čáslav – Chrudim 3:0 (kon.) | Jirny – Union 2013 3:2 (kon.)
Štěchovice – Chomutov 1:0 (kon.)
FK Čáslav
3:0 (0:0)
MFK Chrudim
Neděle 14.06.2015, 17:00 • Sportovní areál Vodranty, Čáslav • Česká fotbalová liga

82
    Čáslav právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali rozebrat chrudimskou obranu, po centru z pravé strany doputoval míč až k TOMÁŠI MLYNKOVI, který se ukázkově uvolnil a poslal balon do prázdné branky – 3:0!

70
    Dvacet minut před koncem zápasu domácí navyšují své vedení a velkou měrou se přibližují k záchraně! Kousek za pokutovým územím se k míči dostal PAVEL TOMÁŠEK, který technickou ranou k tyči prostřelil Lukáše Mrázka – 2:0!

47
    Domácí se krátce po začátku druhé půle dostávají do vedení! První střela mezi tři tyče skončila v síti po přesné hlavičce VLADIMÍRA MAXY – 1:0!