Ingolstadt – Znojmo 2:3 (po pr.) | Klatovy – Písek 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Wolfsburg 3:2 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:3 (kon.)
ERC Ingolstadt
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 08.08.2015, 14:30 • Saturn Arena, Ingolstadt • Přípravné zápasy

62:06
    Další nejistota v obraně domácích končí faulem. Za držení odchází Davídek (ING).

56:02
    Birův zákrok na pronikajícího hráče posouzen jako faul, znojemský obránce dostává dvě minuty za hákování. Šance pro domácí.

48:54
    Lebler (ING) dostává menší trest a přesilovku si po delší době zahrají také Orli.

44:00
    Bořuta (ZNO) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

27:10
    Za znojemskou brankou si faulem pomohl Šeda (ZNO) a inkasuje dvě minuty za podražení.

23:17
    Patrik Novák (ZNO) dostává dvě minuty za faul kolenem. Ingolstadt dostává možnost přesilovky.

16:36
    Trest za příliš mnoho hráčů na ledě nyní dostává i Znojmo. Odpyká jej Podešva (ZNO).

11:54
    Brian Lebler (ING), který Znojmo hodně dobře zná, teď v přesilovce nezvládl situaci, namazal přímo na hůl Čípa a poté ve snaze zachránit situaci poslal znojemského útočníka na hrazení – 2 minuty za vražení a pokračujeme ve čtyřech.

11:01
    Roman Tomas (ZNO) se sice hodně zlobí, ale po souboji s Kohlem je vyloučen za nedovolené bránění. Německý útočník se z ledu zvedal hodně těžce.

08:37
    Hezká kombinace Ingolstadtu skončila u Briana Leblera, který v pokusu o zakončení inkasoval sekeru od Marka Bira (ZNO). Dvě minuty pro znojemského obránce.

07:02
    Kohl (ING) vyloučen za sekání. Znojmo bude hrát 19 vteřin pět na tři.

05:21
    Ingolstadt navíc špatně střídal. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Greilinger (ING). Pokračuje se ve čtyřech.

04:21
    Šulák (ZNO) vyloučen za sekání.

01:48
    David Bartoš (ZNO) zadržel protihráče a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 25. Ross (Friesen), 59. Barta – 22. Číp (Bořuta, Lattner), 50. Bartoš (Novák, Šedivý), 65. Kousalík (Číp, Špaček)

ERC Ingolstadt: Pielmeier (31. Eisenhut) – McNeill, Wagner, Kronthaler, Schopper, Friesen, Kohl, Köppchen – Lebler, Buck, Davídek, Laliberte, Tatíček, Irmen, Schmidpeter, B. Barta, Greilinger, Ross, Elsner, Kubalík, A. Barta. Trenéři: Manny Viveiros, Peppi Heiss.
    HC LERAM Orli Znojmo: Fučík (31. Nechvátal) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Kousalík, Bořuta, Němčík – Tomas, Podešva, Číp, Šedivý, Bartoš, Novák, Lattner, Pucher, Manushin, Špaček, Rehuš, Šeda, Csamangó. Trenéři: Jiří Režnar, Miroslav Vybíral.