Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
Mountfield HK
Úterý 11.08.2015, 18:00 • Kalich aréna • Přípravné zápasy

58:35
    Hosté si zahrají jejich možná poslední přesilovou hru. Vyloučen je Jan Berger za sekání. 2 minuty.

54:39
    Vyloučen je hráč hradeckých Dietz za hákování. 2 minuty.

53:18
    Hradec právě vstřelil branku!
    Krátce po rozehrání si puk opět našel cestu do litoměřické branky. Autorem je BRIAN IHNACAK. Asistence: Zdeněk Čáp, Jaroslav Bednář.

52:37
    Nekompromisní střelou uklidil puk do brány domácích RUDOLF ČERVENÝ. V plné rychlosti si našel cestu přes litoměřickou obranu a vystřelil do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Troliga

45:49
    Domácí Ondřej Kopta si rovněž jde sednout na trestnou za sekání. 2 minuty.

44:59
    Přesilovka Litoměřic jen tak nekončí. Vyloučen je Bohumil Jank za krosček.

43:26
    Litoměřice se dostávají do přesilovky 5 na 3. Vyloučeni jsou hráči Adam Svoboda za nedovolené bránění (trest si odpyká Filip Hronek) a Roman Kukumberg za hrubost. Oba 2 minuty.

38:29
    Další hráč Mountfield HK jde zahřát trestnou lavici. Nátlak litoměřických neudržel Zdeněk Čáp. Odpyká si 2 minuty za podražení. Litoměřice si tak zahrají hru 5 na 3.

37:40
    Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou jde hradecký Tomáš Troliga. 2 minuty z důvodu mnoha hráčů na ledě.

36:59
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřický pokus o snížení hradeckého náskoku se podařil. ZDENĚK DOLEŽAL prokličkoval hradeckou obranou a postaral se o třetí gól Litoměřic. Asistence: David Švagrovský, Milan Valášek

32:24
    Hradec pokračuje ve své gólové kanonádě. Autorem čtvrtého gólu je RUDOLF ČERVENÝ. Asistence: Filip Hronek

31:30
    Ke konci své přesilové hry střílí Mountfield v řadě již třetí gól. JIŘÍ ŠÍMÁNEK nejprve složil Pavelku a následně zasunul puk k levé tyči. Asistence: Jaroslav Kudrna, Michal Tvrdík

29:43
    Trest za nedovolené bránění si odpyká litoměřický René Piegl. 2 minuty.

28:57
    Vhazování vyhrál hradecký Kukumberg , který dokázal přihrát RASTISLAVU DEJOVI. Ten se postaral o gól prudkou dělovkou přímo do Pavelkovy svatyně. Asistence: Roman Kukumberg

25:16
    O první branku hradeckých se postaral JAROSLAV KUDRNA. Puk se pro Pavelku nešťastně od jeho hole k levé tyči odrazil až do brány. Asistence: Jiří Šimánek

24:10
    Vyloučen je hráč domácích Zdeněk Doležal za podražení. 2 minuty.

18:15
    O další krásnou branku se postaral litoměřický střelec ZDENĚK DOLEŽAL. Jeho střelu Svoboda lapačkou vymrštil do své brány. Asistence: David Švagrovský, Angel Krstev

16:01
    Omlouváme se za technické problémy, o kterých jsme vás již varovali. Během naší odmlky proběhla přesilová hra ze strany Litoměřic. Trest si odpykal Jaroslav Bednář. Během přesilovky měly Litoměřice několik slušných šancí, které však nevyužily. Od té doby se výkony hráčů na obou stranách vyrovnaly.

09:59
    První branku si připisuje JIŘÍ BRANDEJSKÝ, který v úniku dokázal protlačit puk mezi betony Svobody. Asistence: Pavel Zajan

Z důvodu nestability internetového připojení se předem omlouváme za případné opožděné komentáře nebo delší výpadky. Děkujeme.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 10. Brandejský (Zajan), 19. Doležal (Švagrovský, Krstev), 37. Doležal (Švagrovský, Valášek) – 26. Kudrna (Šimánek), 29. Dej (Kukumberg), 32. Šimánek (Kudrna, Tvrdík), 33. Červený (Hronek), 53. Červený (Troliga), 54. Ihnacak (Čáp, Bednář)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (od 41. Michajlov) – Plášil, Šulc, Bílek, Krstev, Málek, Piegl, Mikliš, Chmel – Kopta, Kalla, Rousek – Valášek, Švagrovský, Doležal – Krátoška, Racek, Berger – Půlpán, Zajan, Brandejský – Sýkora
    Mountfield HK: Svoboda (Petr) – Vydarený, Pilař, Čáp, Pláněk, Jank, Frühauf, Dietz, Hronek – Kudrna, Šimánek, Knotek – Bednář, Ihnacak, Courchaine – Köhler, Kukumberg, Dej – Troliga, Tvrdík, Červený