Chomutov – Ústí n/L 8:3 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 6:1 (kon.)
Mountfield HK
6:1 (1:0, 1:0, 4:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 18.08.2015, 16:00 • Málá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Přípravné zápasy mladšího dorostu

58:49
    Tak přece jenom ještě jedno vyloučení. Z řad hostů si půjde na trestnou lavici odpočinout Petr Kuboš za podražení domácího útočníka.

51:09
    S tresty se nám teď roztrhl pytel. Opět do tří putují domácí borci. Tentokrát se krosčekem provinil Tomáš Duben

50:09
    Dalším vyloučeným na hradecké straně je Petr Poppel, který si odsedí dvě minuty za napadení.

48:32
    Na ledě se nám ale přiostřilo a vidíme tak spousty osobních střetů. Ten poslední už byl rozhodčími posouzen jako nedovolený a na trestnou putuje Adam Beránek za krosček! 4 na 3

47:25
    Další šarvátka před brankou domácího celku. Opět se vylučuje na obou stranách. Tentokrát se však bude pokračovat ve čtyřech.

47:13
    Oba hráči Denis Martinec (HKM) a David Takáč (VÍT) dostali 2+2 minuty a pokračuje se tak v pěti na obou stranách.

44:14
    I vítkovičtí hokejisté se provinili proti pravidlům. Petr Fridrich oslabil svůj tým, protože sekl do rukavice domácího hráče. Hosté tak pokračují v přesilovce 4 na 3.

43:29
    Výhoda bude na sedm sekund dvojnásobná. Za sekání je vyloučen Tadeáš Jakubec.

41:36
    Teď už se ale vylučovat bude. Dvě minuty si odsedí dnes již podruhé Matěj Morong tentokrát za hákování. Podaří se už Vítkovickým využít přesilovku?

34:57
    Oba týmy jsou v plném počtu, ale ne na dlouho. Domácí Matěj Morong je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

32:33
    Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou lavici míří také domácí hráč.

32:27
    Hostující hráč Szymon Bieniek je potrestán na 2+10 za pozdražení. Za následné protesty mu byl navíc udělen osobní trest.

29:14
    Dvouminutový trest si odpyká hostující Filip Zapletal, který zahákoval domácího útočníka.

09:14
    Výhoda hostů se zmenšuje o jednoho hráče, prvním vyloučeným na hostující straně je Vojtovič, který se provinil sekáním do lapačky Dvořáka.

08:26
    Máme tu dvojnásobné vyloučení na domácí straně!
    Potrestanými jsou Matěj Síla a David Voňka. Hosté si zahrají dvouminutovou přesilovku 5 na 3.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 17. V. Síla, 32. Jakubec (V. Síla), 49. Šlaicher (Klodner, Jakubec), 53. Kynčl (Martinec), 54. Jakubec (V. Síla, Šlaicher), 55. Morong (Poppel, Pokorný) – 56. Urban

Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Martinec, Voňka, Klodner, Kynčl, Krištof, Junek, Kašpar, Duben – Šlaicher, Pokorný "C", M. Síla, V. Síla, Morong, Poppel, Vaňát, Jakubec, Růta, Hladík, Nedomlel, Müller. Trenér: Karel Soudek.
    HC Vítkovice Ridera: Malík (Piták) – Vícha, Kuboš, Šulák, Vacula, Takáč, Bieniek, Bílý, Zapletal – Fridrich "C", Mrva, Žemba, Kylnar, Beránek, Vojtovič, Konečný, Urban, Vavřík, Vjačka, Raška, Plánka. Trenér: Mojmír Trličík.