Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Trenčín 4:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.) | Znojmo – Zlín 4:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:4 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – SK Karviná 3:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:4 (kon.)
SHK Hodonín – Piešťany 4:7 (kon.) | Břeclav – Trnava 3:1 (kon.) | Děčín – Bílina 8:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:7 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:3 (2:0 po s.n.)
Ústí n/L – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 7:3 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Čtvrtek 20.08.2015, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Přípravné zápasy

49:21
    Další početní převahu si zahrají modrobílí. Dvě minuty za držení dostal Adam Drgoň.

44:14
    Kometu čeká přesilová hra poté, co dvouminutová trest za napadení dostal Ján Zlocha.

37:49
    Konec druhé třetiny si Trenčíňané zpříjemní přesilovou hru. Rozhodčí udělil dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí Tomáši Malcovi.

33:17
    Brňané si zahrají další přesilovou hru. Miroslav Zatko obdržel dvě minuty za hákování.

26:59
    Brňané se mohou vrátit do dvoubrankového vedení. Dvě minuty za sekání obdržel Jakub Gašparovič.

18:26
    Raška se šikovně dostal přes tři bránící hráče Trenčína do zakončení, zblízka si na Cháberu nepřišel. Mladý brněnský útočník se neprosadil možná i kvůli faulu Dominika Tršky, který zamířil na dvě minuty za sekání na trestnou lavici. Rozhodčí trestné střílení nenařídil.

16:00
    Hosté mohou vyrovnat, mají možnost přesilové hry, Tomáš Kaberle obdržel dvě minuty za sekání.

08:08
    Kometa může bleskové přidat třetí branku, dvouminutový trest obdržel Marco Hochel a modrobílí si zahrají úvodní přesilovku zápasu.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 8. Hruška (Ostřížek, Němec), 8. Kováčík (Vondráček, Hanzlík), 24. Němec (Kaberle), 42. Mrázek (Káňa) – 3. Jakúbek (Petrovický), 26. Hudec

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Stehlík, Kaberle, Kováčik, Hanzlík, Kuboš, Malec, Ptáček – Němec, Hruška, Ostřížek – Zohorna, Čermák (C), Káňa – Vondráček, Koreis, Burian – Mrázek, Raška, Dočekal – Honejsek
    HK DUKLA Trenčín: Chábera (Kutěj) – Zaťko, Drgoň, Holenda, Hochel, Pavlikovský, Hatala, Trška, Nechala – Gašparovič, Zlocha, Melichárek, Petrovický (C), Hudec, Špankovič, Jakúbek, Trudman, Vozdecký, Nemec, Šišovský

Rozhodčí: Dědek, Held – Brabec, Pospíšil